Wpis z mikrobloga

To jest prawdopodobnie najlepsze zdjęcie tych wyborów. Cały sztab Trumpa już wie, że Donald za niecałe dwa miesiące wprowadzi się do Białego Domu, wszyscy się cieszą, biją brawo, robią zdjęcia i obdzwaniają znajomych, a główny bohater siedzi w kącie stołu, podparty na ręce, zamyślony.
W jego głowie przewijają się myśli o tym, że właśnie osiągnął w życiu wszystko. Został miliarderem, wybudował własny drapacz chmur w centrum Nowego Jorku, dupczył każdą laskę jaką chciał, ożenił się z supermodelką i spłodził superładne córki. Jego najlepszymi kumplami zostali Clint Eastwood i Sylvester Stallone. Ostatecznie zagrał w drugiej części przygód Kevina.
I nagle stwierdził że wystartuje w wyborach na urząd prezydenta największego supermocarstwa na świecie. Potem wszystko przebiegło według schematu Gandhiego: Najpierw cię ignorują, potem śmieją się z ciebie, potem z tobą walczą, później wygrywasz. Reszta jest historią. Koniec. Dokonało się. Zostałeś najważniejszą osobą na świecie. Dalej już nic nie ma, można umierać. I teraz popatrz na to zdjęcie. Rozumiesz teraz, skąd ten smutek?

To jest chyba ten legendarny amerykański sen

(Tekst nie mój ale skopiowany od kogoś z FB bo bardzo mi się spodobał)
#amerykawybiera2016 #donaldtrump
Pobierz HerhontMistrz - To jest prawdopodobnie najlepsze zdjęcie tych wyborów. Cały sztab Tru...
źródło: comment_DWI5nMnbAz1iMQke0UKRzAtXvKXbSA37.jpg
  • 89
@HerhontMistrz ciężko się nie zgodzić z tym tekstem, nawet jeśli ktoś ma zupełnie odmienne preferencje wyborcze. Najpiękniejsze kobiety, ogromne pieniądze i osiągnięcia, a teraz jeszcze władza. Nie każdy ma Muskowe marzenia o kolonizacji kosmosu i to rzeczywiście smutne gdy Twoje cele w życiu już nigdy nie będą większe od tego co udało się już zdobyć
@HerhontMistrz: niesamowicie przykre jest to, że w dzisiejszych czasach na piedestał wynoszeni są ludzie biorący udział w reality show, z ego sięgającym kosmosu, bez żadnych hamulców, kłamiący niemal w co drugiej wypowiedzi (tutaj akurat pewnie większość polityków) oraz są podziwiani jak jacyś bogowie, że dymają modelki i odziedziczają majątek po rodzicach... Wystarczy zobaczyć ile ten wpis dostanie plusów...

Pewnie zaraz zostanę zwyzywany od "lewaków", ale #!$%@? mnie to. Według mnie Clinton