Wpis z mikrobloga

Porównywanie marszów KODu z marszami przeciwko Trumpowi to czysty debilizm pisowskich trolli. Marsze KODu nie podważały wyników wyborów, tylko dotyczyły łamania konstytucji przez rząd. Ale oczywiście pisowskie media wmówiły głupiemu ludowi, że to przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi kodziarze protestują xD

Co do marszów #notmypresident również uważam, że są głupie. Ale nikt ludziom nie broni protestować, o ile wszystko przebiega pokojowo.
#amerykawybiera2016 #neuropa #4konserwy #tysiacurojenniezaleznychmediow #polityka
  • 48
  • Odpowiedz
Marsze KODu nie podważały wyników wyborów, tylko dotyczyły łamania konstytucji przez rząd.


@letitbe:
Jasne. Jakby PiS olał sprawę i przyklepał tych platformowych sędziów bez gadania to wszyscy rozeszliby się do domów, co nie? Wcale, ale to wcale nikt nie chciał odsunięcia PiSu od władzy.
  • Odpowiedz
@letitbe co śmiechłem to moje ...
Na Węgry i Polskę lewakom pluć było łatwo...gorzej ze Stanami bo obywatele największego mocarstwa powiedzieli dość i dupa mocniej piecze
Kto następny ? Niemcy? Francja?
  • Odpowiedz
@Hamouma: Ile można tłumaczyć, jak grochem. Po to jest Trybunał, żeby zwracać uwagę na nie konstytucyjność ustaw. Po to powstał. Więc nie jest problemem nie konstytucyjna ustawa, dopóki szanuje się orzeczenia TK. Tutaj ten warunek został złamany. Proste, prawda?
  • Odpowiedz
@letitbe: #!$%@? kolego. Kod powstał tylko i włącznie po to aby bruździć Pisowi. Jak tak Kijowskiemu i et consortes przeszkadzało grzebanie w TK to czemu nie wyskoczyli wcześniej? Przecież każdy rząd tam #!$%@? pchał. A że Rzepliński akurat Tuskowego lubił... Ale najbardziej mnie rozśmiesza obrona demokracji przez Kod. Szczyt #!$%@? obłudy i zakłamania. Co do TK mają rację. Ale to dla nich tylko pretekst.
  • Odpowiedz
@Hamouma: @TotalDisaster: PO mogło powołać milion sędziów niewłaściwie- TK uchyliłby ustawę i po ptakach, bo PO realizowało i publikowało orzeczenia, więc problemu nie było i tak źle wybrani sędziowie nie byliby dopuszczeni do pracy w TK, a kiedy TK nie dopuszcza do pracy źle wybranych sędziów PiS, oni nie publikują orzeczeń. Serio nie widać różnicy?
@rzygaj W dupie, jest różnica między niewłaściwym powołaniem sędziów, którzy i tak
  • Odpowiedz