Wpis z mikrobloga

@kurusm: No neostrada wali w #!$%@? konkretnie. Niby to samo co Orange ale Orange muszę przyznać (mam u nich ten lte) to dają jakieś tam pakiety minut, internetu czy nawet rabat na przyszły miesiąc za usterki. Tu się ogromnie zdziwiłem oczywiście na plus w ich stronę. W t-mobile to same problemy i nawet przepraszam nie było z ich strony.
Ostatnio nawet dostałem przeprosiny drogą pocztową.
@Stulejusz_Wielki ostro,listu to nawet bym sie nie spodziewal z przeprosinami, niestety mieszkam na peryferiach, taki azyl boners ze tak powiem i tylko Adsl mnie ratuje, a innej opcji niz neo nie ma :'(, teraz to chyba specjalnie odlaczyli po moich miesiecznych zgloszeniach.
@paprok ja tez z 15 lat będę miał, jednak w dzisiejszych czasach przywiązuje większą uwagę na sieć i jej jakość, wczesniej tez byly problemy mniejsze co prawda ale byly, co najlepsze zawsze przed koncem umowy i kilka mies po przedluzeniu jakosc neostrady wzrasta o 5 klas wyzej, (transfer, ping, normalnie cudotworcy) a pozniej maja cie w #!$%@? #!$%@?
@OrangeEkspert problem występuje nadal, ekip bylo chyba z 5, problem odnawia sie średnio co 2 miesiące. Na starej technologii nie da się puścić nowej, zamiast modernizować linie lepiej zdzierac
haracz i oferować ludziom cuda na patyku.