Wpis z mikrobloga

  • 254
Mało rzeczy wkurza mnie tak, jak mówienie innym co ma robić ze swoim ciałem i jaki ktoś ma być. Tworzenie chorych standardów, do których wszyscy maja się dopasowywać bo tak jest ładnie i tak mają panie w internecie



#dziendobry #rozowepaski ##!$%@?
  • 91
  • Odpowiedz
  • 6
@onionomous Jaaasne, bo kobieta chcąc mieć dziecko może sobie przy tym jednocześnie nie niszczyć wyglądu brzucha, czy biustu. Hurr niech tyle nie żre spasiona durrr, ale nawet jak reszta jest 10/10 to brzuch i cycki się mega zmieniają, często nie do przeskoczenia bez masy pracy i braku czasu.
  • Odpowiedz
@onionomous nie raz na wypoku widziałam bul dópy jak różowy pisał co mu się podoba u niebieskich ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Może wśród samych facetów jest to odbierane jako motywacja, nie wiem XD ale opinia płci przeciwnej mam wrażenie, że często jest odbierana jako atak
  • Odpowiedz
@hatterka: a na wykopie jak w lesie - bronisz gejów=jesteś homo, bronisz "brzydkich"=jesteś "brzydka", bronisz kobiety=feminazistka, bronisz facetów=chce się podlizać, znacie te laski hehe xD
najłatwiej jest innych szufladkować, zbywać i obrażać, bo wtedy nie trzeba w ogóle myśleć, no i setki plusów za pokaz chamstwa i prostoty myślenia, brawo elita!
  • Odpowiedz
@hatterka:
To, że mężczyźni mają zbyt wysokie wymagania w stosunku do kobiet, to często powtarzany mit. Tak: w zasadzie jedyna istotna presja, jaka spada dziś na kobiety, to presja na dobry wygląd. Ale też dobry wygląd załatwia wszystko. No i... te wymagania nie są wyżyłowane i zawyżone.

Dowód? Statystyki.

Mężczyźni oceniają praktycznie dokładnie 50% kobiet jako "co najmniej średnie lub ładniejsze". I dokładnie 50% jako "co najwyżej średnie
Sh1eldeR - @hatterka: 
To, że mężczyźni mają zbyt wysokie wymagania w stosunku do ko...

źródło: comment_oqeNSWEcFt576nO5jjl8d1AdTAeHRrNk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
interesują mnie normalni, inteligentni i przystojni faceci


@dorotka-wu: Jakby odnieść tą skalę do kobiet - czyli normalna, inteligentna i ładna, to nam zostaje maksymalnie 10% populacji do wybierania. Dziwisz się, że facet chce ładne, jak sama byś chciała przystojnego i inteligentnego w dodatku? Nie wyczuwasz lekkiej hipokryzji?
  • Odpowiedz
@Khaine byłam raz z jednym nie inteligentnym i mało urodziwym ale niestety nie dałam rady. Ale wydaje mi się ze ładnych i inteligentnych kobiet jest więcej niż 10%
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: I do tego normalnych? No ja mam inne obserwacje. W dzisiejszych czasach jak jest ładna (obiektywnie), to na 70% jest także jebnięta mniej lub bardziej. Inteligencja to na boku jako dodatkowy czynnik.
  • Odpowiedz
Są kraje i kultury, gdzie nikt nóg nie goli, a mimo tego ludzie związują się w pary i mają dzieci i jakoś życie się toczy.


@janeeyrie: Są też kraje i kultury w których ludzie się nie myją, a mimo tego związują się w pary. I co z tego?

Nikt ciebie, ani żadnego różowego nie zmusza siłą do wpasowywania się w europejski kanon urody. A jeśli to robi, to złóż zawiadomienie na
  • Odpowiedz
@hatterka: Mi ostatnio koleżanka z niesmakiem w głosie powiedziała ,,weź se w końcu zrób brwi...". Krew mnie zalała. Mam ładne, naturalne brwi. Ona - w mojej opinii - tandetne, źle narysowane szare krechy. No kurde ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hatterka: No nwm, jak ktoś jest zbyt chudy lub zbyt gruby to trzeba mu powiedzieć, bo to jest choroba w każdym przypadku, choroba albo ciała albo umysłu. A poza tym, na co narzekasz co? :D Przecież każda osoba ma preferencje co do wyglądu płci przeciwnej i to jest normalne jak dla mnie, że takie komentarze sie pojawiają. Możesz je albo uznać albo zlać.
  • Odpowiedz
@hatterka: Ale wiesz ze nie bierze sie to z dupy, a wszystkie 'standardy dobrego wygladu' swiadcza o dobrym zdrowiu, dobrych genach i wysokiej plodnosci? To nie jest tak o sobie wymyslone, zeby uprzykrzac grubym i brzydkim ludziom zycie. W dodatku - wlasnie, dbanie o siebie i nie zapuszczanie sie ma olbrzymi wplyw na zdrowie. Co w tym zlego ze promuje sie zdrowe standardy? A to ze ktos ma kompleksy... No
  • Odpowiedz
  • 1
@Dawidinho8 pokaż mi miejsce, w którym napisałam o promowaniu otyłości, brak higieny, czy zdrowego odżywiania. Jest różnica między tym, a mówieniem, że przy bmi 20 jest co zrzucać, narzucaniu golenia rąk, a o jedzeniu nie pisałam nic. Czytałeś w ogóle ten post zanim odpowiedziałes?
  • Odpowiedz