Wpis z mikrobloga

@SwiatZwierzont: kolego, ja rozumiem że się narobiłeś i chcesz to sobie promować, ale na litość boską nie spamuj po kilka razy dziennie tagami #humorobrazkowy #heheszki #tworczoscwlasna #komiks. Jak ktoś już by chciał to by sobie zasubował ten twój tag autorski, bo przy takim spamie nie sposób było tego nie zauważyć - widocznie się publice nie podoba, takie życie. Osobiście nie trafia do mnie twój humor, kreska, ani sposób prezentacji -
Nie widzę problemu.

@SwiatZwierzont: Bo nie wiesz jak działają tagi. I chyba nie czytasz zbyt uważnie, bo wyżej też o tym pisałem. Jeśli obserwuję #komiks, a na czarnej mam #swiatzwierzont a Ty użyjesz OBU TAGÓWW NARAZ to ja i tak dostanę powiadomienie. Jedynym wyjściem, jest albo wrzucenie Ciebie jako użytkownika na czarną, albo trochę szacunku dla innych z twojej strony i nie spamowanie swoją twórczością bez umiaru w kazdym popularnym
@ryhu: No tak, nie wiedziałem o tym.
W takim razie możesz wrzucać mnie śmiało, bo nic poza komiksami nie dodaję.
No i myślę, że jak masz 1-3powiadomienia dziennie z moich komiksów, to nie jest to jakiś #!$%@? spam w porównaniu do tego, ile ogółem dostajesz z tych tagów.
@SwiatZwierzont: 1-3 to nie problem, ale Ty wrzucasz 5 (policzyłem, tak bardzo mnie dupa boli). 5 dziennie to też w sumie nie problem, ale nie wiem jak duże masz archiwum i jeśli masz tutaj przerzucać po 5 dziennie przez kolejne pół roku to ja odpadam.