Wpis z mikrobloga

Mirki, doznałem dziś ciekawego uczucia. Otrzymałem pismo z SO, w sprawie w której jestem pokrzywdzonym. Dawno o niej zapomniałem, ostatnie pismo odebrałem w poprzednim roku.
Tak sobie żyłem, nieświadomy w przekonaniu że sprawa i tak padnie albo będzie trwała następne 8 lat.
Dziś dostałem pismo z informacją że od grudnia do lutego odbędą się 4!!! rozprawy!!, może jestem sądowym neofitą ale czegoś takiego to ja w swoim życiu jeszcze nie doświadczyłem.
Doświadczyłem za to, w gównianych postępowaniach, oczekiwania na rozprawy rok albo dłużej, doświadczyłem zagubionych dokumentów etc.
Czy to światełko w tunelu? Czy w końcu otrzymamy szanse na to że sprawą (stosunkowo prostą) sąd nie będzie zajmował się najbliższą dekadę? Czy w końcu ktoś stwierdził że trzeba zająć się tym cyrkiem?
Nie wiem.
Wiem za to że oprawie sobie to zawiadomienie w piękną ramkę, nie taką gównianą z Leroy Merlin, tylko taką z egzotycznego drewna, a potem będę się napawać jej widokiem.
#prawo #pracbaza #cotusie
Pobierz hypation - Mirki, doznałem dziś ciekawego uczucia. Otrzymałem pismo z SO, w sprawie w...
źródło: comment_JXGx91LBKA4OJQmJkGMm1uVX9gRYNrUh.jpg