Wpis z mikrobloga

@KrzysztofKrawczyk: szczegolnie, ze reflektory bardzo mocno wplywaja zarowno na wyglad auta jak i na widocznosc w nocy :). w lexusie mam fabryczne, naprawde fajne xenony, takze nie moge sie doczekac zeby sprawdzic je w boju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szczegolnie, ze reflektory bardzo mocno wplywaja zarowno na wyglad auta jak i na widocznosc w nocy :). w lexusie mam fabryczne, naprawde fajne xenony, takze nie moge sie doczekac zeby sprawdzic je w boju ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CAdam: to prawda, względy bezpieczeństwa też są bardzo ważne. Ja odczułem wyraźną poprawę widoczności
@Reginald911: niestety to video nie jest mojego autorstwa, jezeli chodzi o koszty utrzymania - tax jest niski bo zaledwie ok. 250 funtow na rok (2001 rok produkcji), nowsze modele podchodzily juz pod inne stawki i poliftingowy model po 05 roku jesli dobrze pamietam kosztowal juz ok. 500 funtow.

Ubezpieczenie - temat rzeka, zalezy od wielu czynnikow, lex jest w bardzo wysokiej grupie (jednej z najwyzszych), przy moich kilkuletnich znizkach i dosc