Wpis z mikrobloga

@Reginald911: myslalem i mam plan, zeby to zrobic w styczniu w Polsce. Te silniki dobrze sobie radza z lpg.

Lexus aktualnie jest moim drugim autkiem, na codzien jezdze rowniez (niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)) insignia 2.0 cdti w dieslu z 2012 roku.
  • Odpowiedz
@chaos_n: rowniez pozdrawiam, u mnie gaz powinien sie pojawic w styczniu :).

Jesli dobrze pamietam smigasz gs430, czyli ten sam silnik tylko w lzejszej budzie, wiec #!$%@? konkretnie ;)
  • Odpowiedz
@Aerodeckvv: jest kilka drobnych mankamentow, jak w kazdym uzywanym aucie (lex ma juz 15 lat), ale z takich elektrycznych rzeczy praktycznie wszystko dziala poza szyberdachem (najprawdopodobniej poszedl silniczek, czytalem na jakims forum lexusa, ze to dosc typowa usterka). Lexusy i Toyoty z tamtych lat byly naprawde niezawodne, moj tata jezdzi lexusem ls400, a w latach 90 jezdzil amerykanska Camry, a jeszcze wczesniej na poczatku lat 90 Carina II - stad
  • Odpowiedz
@CAdam: zdecydowanie potwierdzam, po przesiadce z bmw z poczatku az dziwnie sie czułem z tym, że jeżdżę i nic się z autem nie dzieje. Pierwsze 13k przebiegu zrobiłem taniej, niż w e36 2.8, mimo 25% wyższego spalania
  • Odpowiedz