Wpis z mikrobloga

@wonsz_smieszek: Ja mam s domu rolety dzien noc. Dzialają jak należy. Jak zasłonie to zasłaniają tak samo dobrze jak zwykłe pełne rolety. Mamy szerokie panele w roletach i praktycznie nigdy ich nie podnosimy całkiem, wystarczy ustawić dzień i światła jest wystarczająco w pomieszczeniach. Warto kupić te z górnej pólki jeśli rzeczywiście maja być dobrej jakości oraz mają efektywnie zasłaniać w nocy przy włączonym świetle w pomieszczeniu.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: ja mam dzień noc w całej chacie. Wszystko zależy od materiału jaki weźmiesz, my mamy dość nieprzezroczysty przez co albo całkowicie zasłonięte albo podniesione do góry, rzadko ten stan pomiędzy. Ale polecam:)
  • Odpowiedz
@FuriousViking: @alhakeem: @koters: przez jedno okno mi zaglądają sąsiedzi, bo są tak blisko siebie, że nie ma szans się nie widzieć. Tam by pewnie wystarczyły takie półzaciemniające, za to w drugim pokoju chciałbym docelowo odpalać filmy z rzutnika, no i żeby mi słońce w ekran nie świeciło - symulacja dotychczasowego życia w piwnicy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Ja kupowałem w jakinś lokalnym sklepie z oknami i roletami. Płaciłem około 60 zł za jedną roletę. Ja mam z materiału dość gęstego w ciemnym kolorze szarym, jak zasłonie całkiem to permamentnie zasłaniają także jestem zadowolony. Ale jak podniosę na tryb dzienny to światła wpada dużo, wystarczająco by ich nie podnosić do góry calkiem. Mimo to jak są ustawione na trub dzienny to ciężko z zewnątrz dojrzeć coś z zewnątez
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Jak chcesz oglądać coś na rzutniku to bym wziął gumowane rolety do tego pokoju. W tym z sąsiadami to te dzień/noc się sprawdzą. Te z marketów mają słaby system do naciągania, który szybko się zużywa. Wszyscy robili u znajomego na wymiar, koszt ok 150zł na wysokie okna.
  • Odpowiedz