Wpis z mikrobloga

Jest sprawa taka, gdyż padła na mirko propozycja mirkowego serwera #metin2 . No stwierdziłem, że byłbym w stanie to coś postawić i jako tako by działało. Teraz kwestia pieniędzy bo to tak generalnie jest przeszkoda. Pisząc mirko mam na myśli nas wszystkich bo swoje przysłowiowe 3 grosze dołoże. Wołam większość zainteresowanych bo niektórzy bana złapali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak kogoś nie zawołałem to sorki memorki. Plusujcie ten post to nastepnym razem zawołam. Generalnie koszt takiego serwera tylko dla mirko (byłaby jakaś weryfikacja czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)) To koszt około 30 zł bez strony czy tsa, za samego vps. Nie jest to potężny serwer ale tyle co od nas to utrzyma. Jeżeli nie tylko dla mirko ale mirko ma pierszeństwo (np. bez konta na wykopie i zielonki muszą sms wysłać czy coś w tym rodzaju) to już będzie więcej. A jak wgl publiczny to pewnie za samego vps ~50 zł wyjdzie. Pytam was o opinię no bo koniec końców to wy tu decydujecie. Mogę założyć specjalnego paypala czy coś w tym rodzaju. Jak coś to mam jakieś wolne 20 zł. 1 miesiąc was dużo nie wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mirkometin

Jak chcesz?

  • IS i częściowe dopłaty od mirko 54.2% (13)
  • Bez ISu ale 100% finansowania przez mirko 45.8% (11)

Oddanych głosów: 24

  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@twinzpl z tego co tam.pisalismy to miał być pvp tak? I pytanie jeszcze jedno gdzie vps kupujesz? Jak coś będę miał to się dołożę pod koniec tygodnia czy coś :)
  • Odpowiedz
@Rade: no tak generalnie to pracuje z plikami to póki co jest taki easy/pvp. VPS jeszcze się zastanawiam. Moje typy to lvlup.pro bo tam troszkę zniżki mam albo ovh. Generalnie to to samo bo oni dedyki chyba od ovh biorą.
  • Odpowiedz
  • 0
@twinzpl ja w sumie jak miałem hamachi to korzystałem i z derina i terenzo te drugie mniej bugów na pewno mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rade: jak ja robiłem to nikt nawet nie wiedział, że kiedyś będą takie rzeczy jak teraz. Portmapa się używało, tylko jedno królestwo było, no generalnie serwer zrobić to 10 minut
  • Odpowiedz
@twinzpl: jeżeli by wyszło to powiedzmy że jestem w stanie rzucić jednorazowo większe kwoty co jakiś czas np. 30 zł co dwa-trzy miesiące. Lepiej jak publiczny ale z dodatkami dla mirków płatnymi dla ludzi spoza (tzn. takimi którzy nie zapukają do Ciebie na PW)
  • Odpowiedz