Wpis z mikrobloga

@arcctgx: no znam walutomat.pl i cinkciarz.pl który polecasz? Jak jest z czasem dostarczenia? Dziś zamawiam i dziś mam? W sumie do 10 listopada mam czas na ogarnięcie paru $
  • Odpowiedz
@szcz33pan ja korzystam z walutomatu i mogę go polecić. Od momentu wpłaty kasy w złotówkach na walutomat, do zaksięgowania wpłaty w EUR mija max godzina. Musisz jedynie sprawdzić czy mają Twój bank na liście współpracujących banków, inaczej trwa to dłużej. Z cinkciarza nie korzystam, więc trudno cokolwiek mi powiedzieć
  • Odpowiedz
@szcz33pan: porównujesz do Cinkciarza? Sprawdź w ich kalkulatorze walutowym gdyż kurs zależy od ilości wymienianej waluty.
Ten z tabelki na stronie jest zawsze najlepszy ale żeby taki uzyskać to byś musiał wymienić w ch... bardzo dużo.
  • Odpowiedz
ja tez wybralem walutomat, maja duży ruch i tym samym spready minimalne. sposob dzialania tego walutomatu tez mi najbardziej pasuje.
  • Odpowiedz
@arcctgx: @szpongiel: @matwolny: @widmo82: Dzieki za rady. Wybrałem walutomat.pl cały proces (wliczając rejestrację) trwał niecałą godzinę - najdłużej czekałem na przelew z $$ na moje konto walutowe. Wybrałem opcję przewalutowania przez portfel i wyszło bardzo tanio - jakoś 1 - 1,5 grosza od kursu NBP.
  • Odpowiedz
@szcz33pan: kurs NBP masz z wczorajszego popoludnia a ten po kilkunastu godzinach moze byc znaczaco rożny. Na przelew czeka sie dluzej jesli realizujesz go z banku ktorego nie ma na liscie tych "szybszych" bankow lub realizowales go późno wieczorem.
  • Odpowiedz
@widmo82: no i tak było. Jeszcze raz podkreślę, całość procesu zaczynając od rejestracji konta zmieściła się poniżej godziny.
1) Rejestracja
2) Logowanie i czytanie pierdół
3) Przelew PLN z mojego konta na walutomat - około 10 minut
4) wymiana PLN - USD
5) Przelew USD z portfelu na walutomacie na moje konto walutowe - około 20 minut
  • Odpowiedz