Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@feuer: Toteż moje zdziwienie było dosyć duże, że biała atrakcyjna dziewczyna jest na portalu, gdzie to 99,99% lasek ma brązową skórę, czarne włosy i oczy w poprzek.
A czy nie azjatka, to zobaczymy. Może Rosjanka :)
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FlyingDutchman: Zależy od kraju, im biedniejszy tym bardziej trzeba uważać, bo jesteś bardziej smakowitym kąskiem. I do rabunku i na przyszłego męża :) Natomiast w takim Singapurze, Malezji, a nawet w Tajlandii (czyli w sumie w trzech najbogatszych krajach w tym regionie) nie powinno Ci nic grozić, a w każdym razie prawdopodobieństwo czegoś takiego spada bardzo mocno. Tajlandia z tych trzech jest chyba najbiedniejsza, a w Bangkoku w korpo młoda dziewczyna
  • Odpowiedz
@FlyingDutchman: coooo? xD To ja nie wiem co na jakim portalu Ty się zarejestrowałeś haha Jeśli chodzi o Tajlandię to ten jest najlepszy - > www.thaifriendly.com
Swoją drogą ja nie wiem skąd to przeświadczenie, że w Tajlandii roi się od lejdibojów. Przecież to jest farmazon straszny i pieprzą to kolesie, którzy nie mają pojęcia o tym kraju. Na dobrą sprawę lejdiboje to w 99% prostytutki i to zgromadzone na kilku ulicach
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: nie no, ja testowo na filipiny patrzę, bo angielski językiem urzędowym. nie wiem czy jest sens w ogole patrzeć na to, że po angielsku gadają, bo po tym jak piszą, wnioskuję że z dogadaniem się i tak będzie ciężko. xD
  • Odpowiedz
@FlyingDutchman: Z tego co czytałem i widziałem w różnych materiałach na youtube, to Filipińczycy posługują się angielskim na bardzo wysokim poziomie. Zobacz sobie vlogi tego typa, który mieszka na Filipinach, robił tu chyba kiedyś AMA. Każdy gada po angielsku z całkiem dobrym akcentem. Jest na pewno o niebo lepiej niż w Tajlandii.
  • Odpowiedz