Wpis z mikrobloga

Nie kupuj badziewia po 30zl w pl, popatrz pod hasłem 'adjustable soldering' i bierz z regulacją temp, różnica w pracy kolosalna.
Ja korzystam ze stacji pt968 i lutownica jest wg mnie bdb, a na Ali można kupić podobne tylko bez hota, za to grzałka i groty takie same które mi pasują
  • Odpowiedz
@Hyakinthos: słuchaj @czerwonyziemniak . A @Zbiku898989: #usunkonto bo te stacje lutownicze nadają się praktycznie tylko do precyzyjnej elektroniki a i tak nie zawsze dają radę ze względu na małą moc. Zajmuję się na codzień elektroniką i najczęściej używam zwykłych kolb 30 i 60W po 30zł. A lutownic mam kilkanaście, tych o których wspominasz 3 szt. Polecanie tak specjalistycznego narzędzia osobie zadającej takie pytanie jest jak polecenie zakupu smarta bo mam
  • Odpowiedz
@sk700 co z tego że narzędzie specjalistyczne skoro spełnia zadanie? Ja lutuje nią wszystko bo świetnie się sprawdza. Może i koledze podpisuje.
A Smart dla transportowa świetny bo ma GPS :)
  • Odpowiedz
@Zbiku898989: Ano to, że przy czymkolwiek o większej pojemności cieplnej wysiada, Nie ważne czy to pole na PCB znajdujące się na większym polygonie masy czy grubsze przewody, czy cokolwiek przykręcone do radiatora. Sądząc po pytaniu OP potrzebuje narzędzia uniwersalnego, po co mu stacja lutownicza która nie da rady zlutować 2 grubszych przewodów?
  • Odpowiedz