Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #gdynia
Czy Gdynia Cisowa to dobre miejsce do zamieszkania?
Szukam mieszkania w Gdyni, ale raczej nie w centrum.
Cisowa wydaje się spokojną dzielnicą, dobrze skomunikowaną, jakieś przedszkole jest, szkoła też.
Blisko SKM.
Możecie polecić? lub nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ewentualnie wyglądają okolice Chyloni i Leszczynek?
  • 13
@Malinozaur: takie bardziej zadupie Gdyni moim zdaniem

jeżeli chodzi Ci o mobilność to lepsze działki leśne(koło dworca) lub wzgórze (kolo skm)

a co do bezpieczeństwa to ta cisowa i pustki to tak rożnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dzień CI się nic nie stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Malinozaur: Cisowa ok. Nawet ostatnio coś się ruszyło z nowym przedszkolem, bo do tej pory miasto mówiło, że nie jest potrzebne, a teraz już jest nowa wersja, że jednak tak. Grabówek jest bardzo ok. Prawie centrum, a można coś tanio znaleźć. Kupujesz mieszkanie czy wynajem?
@RAI: @dzester: @Lele: @Wyrewolwerowanyrewolwer: @JahMuffin: @hann: Dzięki za uwagi.
Kiedyś (2005-2008 r.) mieszkałem w okolicach Witomińska/Warszawska/Kielecka, i nie było źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wtedy oidp Chylonia i Grabówek nie cieszyły się zbyt dobrą opinią.

Teraz rodzina się powiększyła i pora na przeprowadzkę, aktualnie z Gdańska (Morena), w jakieś spokojniejsze/tańsze/mniej górzyste ( ͡° ͜ʖ ͡°) okolice.

Mieszkanie aktualnie
@beep tak, wielu mnie mijało. Wielu wysiadlo z mojego autobusu. W sumie z pełnego została tylko 3 :D ale siedziałem w ciepłym a nie szedlem w mrozie :p