Wpis z mikrobloga

czy ma ktoś konto na wizja.tv? mi konto premium niby skonczyo sie jakos 27 października ale od tamtej pory samo się przedluza na dwa dni i tak ciagle. nic nie place za to wiec nie to zebym narzekal ale troche mnie to dziwi, i opcja kup premium w ogole się nie podswietla.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U mnie taka sama sytuacja. Już nie pamiętam jaką metodą płaciłem za premium. Czy jeżeli płaciłem kartą jest możliwość, że pobiorą automatycznie jakąś opłatę?
  • Odpowiedz
@wachul0302: Też się nad tym zastanawiałem. Brat mi płacił kartą za premium, ale z tego co mówił to nie było dodatkowych pobrań gotówki. W ogóle na stronie nie ma możliwości wykupienia premium na moim jak innym koncie, więc kompletnie nie wiem o co chodzi.
  • Odpowiedz
@hosearkadiomorales: @Mes_Que: @wachul0302: Panowie, mam identyczną sytuację. Kupiłam ze 2 tygodnie temu premkę na 7 dni, teraz okazuje się, że co 2 dni mi to przedłużają. Czy pobrali Wam później za to jakąś kasę? Sami to wyłączyli czy trzeba było interweniować? Będę wdzięczna za odpowiedź :) Pozdrawiam, Monika
  • Odpowiedz
@Valentina nie pobrali i po pewnym czasie samo się skończyło. Ostanio maja sporo awarii i dlatego przedłużają. To chyba przez większą ilość użytkowników. Kiedy na moim kiepskim necie śmigalo bez zacięcia a ostanio potrafi całkiem paść. Może poprawia te serwery bo dla mnie dla oglądania meczy to ok opcja.
  • Odpowiedz
@Valentina Dokładnie jak napisał kolega wyżej. A jeśli chodzi o telewizję to polecam weeb.tv. Znów mają szeroki zestaw kanałów jak kiedyś, ewentualnie też GoldVOD.
  • Odpowiedz
@Mes_Que: Dziękuję za odpowiedź :) Korzystam z weeb.tv na co dzień, ale tam nie ma Polsat Sport News/Extra, a tylko tam emitują MotoGP :) Dlatego nie znam się aż tak dobrze na wybrykach wizji.tv, stąd moje zdziwienie czemu nagle są jakieś przedłużki co 2 dni :)
  • Odpowiedz