Wpis z mikrobloga

#steam #achievement #osiagniecia
Wiele gier na STEAM ma tzw Ukryte osiągnięcia czyli takie których treść i dokładnie sposób zdobycie jest dla nas ukryty.
Dodatkowo wiele gier ma ponad 100+ osiągnięć do zdobycie. I tu sie rodzi moje pytanie: Czy jest jakaś strona która w przystępny sposób pozwala znaleźć te osiągnięcia których jeszcze nie mamy, bez konieczności żmudnego przebijania się przez setki innych aczików i bez konieczności porównywania tego co mamy z tym co jest podane na stronie?
  • 10
@dominiksese: @FeniEnt: Ja polecę inne strony bo tamte są beznadziejnie zarządzane, mają kiepskie trackery i moderacje no i w ogóle nikt 'fajny' z nich nie korzysta.
Astats - Astats nastawione bardziej na ranking między graczami, każdy achievement jest warty określoną (nie stałą) ilość punktów. Bardzo rozbudowane z aktywną moderacją i społecznością.

Completionist.me/cme - Nowy wojownik na scenie achievementowej, strona bratnia do astats (admini obu stron współpracują) nie ma rankingu jest
@Rewowler_Ocelot: no to ja rozumiem. Chodzi mi tylko o to czy te strony porównają jakoś listę osiągnięć ze steama z ogólną listą osiągnięć i wskażą mi te konkretne których nie mam? Bo ręcznie porównywanie listy prawie 200 aczików jest bardzo męczące