Wpis z mikrobloga

@Gother misiu na pure pc testuja karty referencyjne na stock zegarach. 90% z nas ma niereferenty z zapasem mocy z mozliwoscia OC ktora zwieksza wydajnosc karty o niemal 50%. Po OC moj 980ti Matrix Asusa zbliza sie do terytorium 1080 bez o
OC. Ostatnio pod #wykopligabenchmark o tym moglismy sie przekonac. Ale sporym kosztem poboru pradu i pewnie ogolnyn wytezeniem chipu
@Gother szanuje twoja umiejetnosc poslugiwania sie google ale sam mam 980ti Matrixa a wyniki benchmarkow wrzucalem pod w.w tag. Educate urself i jezeli mowie o bardzo wysokim wzroscie wydajnosci po OC ma tej karcie to naprawde mam to na mysli... wydajnoscia orze równo nawet 980ti od @SpiderFYM

Zerknij na moje fps po max OC w battlefield1 i porownaj to z benchmarkiem PurePc. W 1080p wjechalem oporowo w terytorium GTX1080.

Pomyslec ze to
@AmonGoeth: Chyba zły tag podesłałeś, bo tam nic nie ma i się nie mogę odnieść xD

A wzrost 50% jest niemożliwy, bo domyślnie taktowania są 1170 mhz, a maksymalne OC to 1440-1550 mhz, więc jest to po prostu fizycznie niemożliwe xD