Wpis z mikrobloga

Subtotal: $229.99 (bez dodatkowej gwarancji)
Shipping & Handling: $17.00
Duty Insurance: $14.00
Order Total: $305.99 vs. 275$ jesli z banggood a moze obejdzie sie bezVAT to tylko 222$

@widmo82: no ibg bedzie drozszy, to jest cos za cos w tym wypadku. Masz kuriera, ubezp od vat no i gwarancje czesciowo realizowana w PL.
W przypadku banggooda, vat to loteria nie wiem jak obecnie wyglada % ilosc przesylek ktore trafiaja, ale musisz sie z tym liczyc, no i gwarancja = odsylka do nich.

Kwestia co jest dla ciebie priorytetem i co jest wazne.
Nie zawsze najtaniej znaczy najlepiej.
@Andczej: akurat dla mnie nie jest istotne czy paczka idzie 5dni czy 25. Co do odejmowania z IBG ubezpieczenia... przeciez uwzględnilem VAT w banggood. Gdybym mial odjąć to dysproporcja bylaby jeszcze większa 222 vs grubo ponad 300 gdyby telefon z IBG trafil na VAT.
@widmo82: Nie wiem czy wuzgledniles te kupony ktore pewnie niedlugo wroca na ibg, tam bylo kolo 20$ na mi5.
Ale tak to wyglada niestety i tego nie przeskoczysz. IBG byl zawsze drozszym sklepem od zabaw z bangood gearbest czy tym bardzi ali.
Dla jednych roznica 30/40$ za czas dostawy i powiedzmy gwarancje nie jest strasznie znaczaca, dla innego bedzie to juz przekroczenie budzetu. W bonusie mozna pobawic sie w loterie vatowska