Wpis z mikrobloga

No dobra, nie mam jak tego inaczej zrobić.
@Moderacja nie obiera prywatnych wiadomości. Nie można się odwołać od odrzuconego zgłoszenia, nie można zgłosić po raz drugi.

Dlaczego obrażanie Polaków i nazywanie ich obraźliwie "polaczkami" jest tolerowane?
wg 1XN5 - Jak definiujemy "Atakuje mnie lub narusza moje dobra osobiste"?

Obrażanie, wyzwiska, ataki personalne, naruszenie dóbr osobistych .....
Zgłoszenia tego typu przyjmowane są jedynie od osób pokrzywdzonych, lub osób posiadających pełnomocnictwo do reprezentowania osób pokrzywdzonych"

Wg mnie - obrażanie, to obrażanie - mnie obraziło nazywanie mnie "polaczkiem". Tak na dobrą sprawę, to w mojej ocenie określenie kogoś "polaczkiem" podpada pod wszystkie te trzy pogrubione powody. Czemu więc taki wpis nie zostanie usunięty a użytkownik który do "dokonał" nie dostanie przynajmniej upomnienia?
Mowa o tych dwóch wpisach:
http://www.wykop.pl/link/3430051/w-berlinie-histeria-bo-niemieckie-firmy-sa-przejmowane-przez/#comment-40600881
http://www.wykop.pl/link/3430051/w-berlinie-histeria-bo-niemieckie-firmy-sa-przejmowane-przez/#comment-40600881

Rozumiem, że takie zachowanie jest tolerowane i obraźliwe określenie "polaczek" - jest jak najbardziej ok?
Czyli za określenia: "żydek", "szfab" itd - oczywiście w określeniu do osób tej narodowości banów nie będzie?

Trochę tagów:
#moderacjacontent #moderacja #obrazajo #uposledzonamoderacja #wykop #afera

a przy okazji wołam:
@a__s @m__b @wykop
  • 11
@Wladyslaw_Jagiello: "polaczek" "żydek" "szwab" "murzyn" "ciapaty", a nawet "kebab" nie usuwamy. Wiemy, że wolałbyś żeby Wykop cenzurował wypowiedzi, które nie zgadzają się z Twoim światopoglądem, ale pozwalamy wypowiadać się wszystkim opcjom nawet jeśli jest to trochę politycznie niepoprawnie.
@Moderacja:
O jak dobrze wiedzieć. Przynajmniej mamy jasność.
Rozumiem, że pejsaty również można, jako że to odpowiednik brodatego czy wąsatego. Żydzior też jak mniemam, bo przecież nie Żyd, zakaz tego słowa byłby skrajnym antysemityzmem.
Czarnuch i pedał też dopuszczalny jako że murzyn to żadna łaska, bo to słownikowy termin na określenie ciemnoskórego, podobnie jak Azjata na żółtoskórego, a gej na osobę homoseksualną. A więc jak rozumiem źółtek i lesba no problem