Wpis z mikrobloga

#medycyna

Aby nie zabrzmiało to ordynarnie - czego zwiastunem może być inny zapach uryny? Dość nieprzyjemny, wręcz chemiczny. Kilka miesięcy temu także miałam z tym do czynienia, ale utrzymywało się przez około tydzień. Teraz.. ponad 1,5 miesiąca czuję ten dziwny zapach.
U lekarza byłam poprzednim razem - trochę azotynów i nic poza tym. Google podpowiada, że może być to coś poważnego, ale nie chce mi się w to wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 12
@marek264: Wnioskuję, że wyjdzie jak poprzednio. Mogę w jakiś sposób zasugerować lekarzowi, że potrzeba bardziej specjalistycznych badań? Od zawsze miałam problem z tamtymi rejonami, ale akurat ta sprawa stała się trochę przytłaczająca.
@Akayari: jak trafisz na dobrego lekarza to nie powinien zignorować tego problemu, jak mówisz, że od zawsze miałaś problemy z tamtymi rejonami. BTW pij dużo wody 2l dziennie i zobacz czy coś się zmieniło
@Akayari: Jesli lekarz nie bardzo chce dac skiero, to idz do laboratorium i podpytaj pania co ona by polecila zrobic. Moze wydasz prywatnie kilkadziesiat pln ale bedziesz miala poglad czy cos sie dzieje.