Wpis z mikrobloga

Zostało już tylko kilka dni do wyborów w USA, więc aby zakończyć psioczenie #4konserwy i #neuropa poproszę o powody i przeciwwskazania dla których prezydentem miał by zostać Trump albo Hillary. Bo ze świecą szukać wartościowego contentu.

Przykład: Trump nie wierzy w globalne ocieplenie

Hurr durrr wykopki to zawsze popierały durniów


Po czym te same osoby popierają kandydaturę Hillary ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co tam, że FBI wszczęło ponowne śledztwo na jej temat i potwierdziło autentyczność maili, które dotyczyły powiązania Clintonów z handlarzami dzieci.

Szczerze wam powiem że ciężki wybór miedzy głupkiem i przestępcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekam na wasze opninie

#amerykawybiera2016
  • 28
tylko czy jest z winy czlowieka

Tak

to cykl ktory sie powtarza co pare sety czy tysiecy lat?!

Oczywiscie ze sa zmiany aktywnosci slonca, roznice dlugosci orbity, ale one trwaja setki lat. To co obserwujemy rosnie w kilku dziesiecioleciach

Serio jeszcze kros ma problem z faktami?

@spokojnie_to_ja:
@Naxster: haha wierzysz w globalne ocieplenie, boże, uzyj wyobrazni, popatrz na ziemie z orbity, tam nie widac nawet grama ludzkiej aktywnosci i nie mamy zadnego wplywu na klimat, wszystko zalezy od tego jaki humor ma nasze sloneczko

to za 100 lat jak tak dalej pojdzie to nas spalą gazy cieplarniane xd

chcesz zeby temp na ziemi byla stała, przy tylu zmiennych, powodzenia, ziemia to utopia, temp powinna byc stala i nie
@muciek112: zmusiłeś mnie do szukania tego komentarza i prosze miłej lektury :)

" Dwa - ocieplało się,ale jak? Jak popatrzysz na obecne tempo to jest bezprecedensowe. A tempo tu gra rolę, bo w 10000 lat rośliny mają czas wyewoluować i przystosować się do zmiany temperatury o 1°C ale w 20 lat już średnio, bo dla niektórych to tyle trwa jedno pokolenie.

Trzy - W przeszłości może i się ocieplało
Pobierz Stev - @muciek112: zmusiłeś mnie do szukania tego komentarza i prosze miłej lektury :...
źródło: comment_yPO5XHytJblGC4L0ppFvHoGE8aYLFSBB.gif
@Stev:
za 1000 lat bedzie na powierzchni 200 stopni, takie to straszne, ze chce juz umrzec

a co go obchozi co sie wtedy dzialo, a no zycie obecne powstało z tamtego, wiec spoko przezyjemy ten ekoterroryzm