Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sypnęło śniegiem, a więc to raczej koniec sezonu motocyklowego dla mnie.
Poniżej 9-7 stopni strasznie wieje mi w ręce (rękawice z wlotami powietrza). Na przyszły sezon z pewnością zainwestuje w cieplejsze rękawice na końcówkę sezonu.

I tak się cieszę, że zdążyłem zrobić prawko w tym roku i jeszcze pośmigać na moto. Sezon dla mnie zaczął się dopiero we wrześniu, ale i tak sporo nalatałem. Przynajmniej nowy sezon będę mógł zacząć na spokojnie. Obecnie moto stoi w ciepłym garażu i przygotowane do zimowania.

I jeszcze żeby nie było #chwalesie

Moje Suzuki GS 500, rocznik '91 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motocykle ##!$%@? #gs500
Pobierz Tiazz - Dzisiaj sypnęło śniegiem, a więc to raczej koniec sezonu motocyklowego dla mn...
źródło: comment_Cgu4gwlg1RkXsIX7IQ6bKbBL44jXilUE.jpg
  • 19
@Defetysta: To jest moje pierwsze moto.
Pierwszy raz na motocykl wsiadłem na kursie. Na początek żeby się oswoić z motocyklami dostałem Junaka 125cc.
Później już się przesiadłem na gladiusa. Szkoda trochę, że za dwa lata muszę znowu iść na kurs i zdawać na kategorię A. Obecnie mam kategorię A2, mogłem zaczekać te dwa lata ale już nie mogłem wytrzymać. Ale na szczęście teoria i praktyka zaliczona za pierwszym.
@JakisGlupiKon: Myślę, że się da coś upolować ale trzeba uważać. Najlepiej sobie dozbierać do tych 5 tysięcy i na spokojnie coś wybrać.

@typowytypek: Jest kompletnie odrestaurowana. Zauważ, że GS'y z tych roczników miały zupełnie inny tył.
Ogólnie lakier jest nowy, tak samo rama jest piaskowana i malowana. I zabezpieczona antykorozyjnie. Chyba nie musze mówić dlaczego nie mogłem się oprzeć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tiazz: Nice, też zrobiłem koniec września prawko i chciałem coś kupować, ale jednak się wstrzymam na wiosnę - przy okazji będzie większy budżet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gaily: Chciałem coś co mi się będzie podobać i coś co będę w stanie sprzedać za dwa lata.
Zastanawiałem się jeszcze nad Ninja 300, ale to ani nie 125 ani 500 więc ciężko to potem sprzedać.
Taki egzemplarz mam nadzieję, że uda mi się sprzedać za dwa lata za tą samą cenę. Jak już zrobię A, to myślę że Honda CBR 600 F4I będzie dla mnie odpowiednia.
@Tiazz: Ja tam grzecznie czekałem i zrobiłem na spokojnie pełne A. Nie chciałbym 2 raz tego egzaminacyjnego stresu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli rozumiem już zdecydowany na sporty? Ja tam jednak celuję w coś turystycznego do zwiedzania.
@gaily: Nie byłem pewien czy poradzę sobie na motocyklu więc zabrałem się za A2. Miałem plan awaryjny, że gdybym nie zdał to bym jeździł od nowego sezonu na kat. B 125. W tym przypadku to bardziej połączenie sporta z turystyką.
Może i będzie mniej wygodnie niż na GS 500, ale też można swobodnie podróżować a i czasem troszkę pocisnąć.
Spalanie trochę przeraża mimo wtrysku, ale cóż.

@Issac: Powiem Ci, że
@Nefcio: Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Nie jestem w stanie tego sprawdzić bo nigdzie nie ma nazwy.
Ogólnie mówiąc to poprzedni właściciel tam praktycznie wszystko wymienił. Lusterka, kierownicę, kierunkowskazy, ledwy wszędzie wrzucone. Po prostu kosmos, że udało mi się taką sztukę trafić. I jeszcze wydech IXIL'a. Poezja dla uszu (ʘʘ)
@motoradk: Mruczy niesamowicie. Szkoda, że nie mam nigdzie filmiku z tym.
Jedynie co trzeba uważać to na policję z tym wydechem, żeby nie świrować za głośno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na początek nowego sezonu się umówię do mechanika, to będzie jeszcze bardziej dopieszczony i przygotowany do tras ;d