Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym odcinku galerii #kalafiorstyle zapraszam na wykład wybitnego specjalisty od wszystkiego i niczego pod tytułem:

Jak by ktoś nie wiedział na czym polega lewacka logika.


autorstwa profesora nauk nieistniejących wyższej szkoły bełkotu i bzdur, pana profesora @plumkajacy_kalafior

1. Bądź facebookiem


No dobra, do wstępu nie mam zastrzeżeń.

2. Usuwaj wszystie treści antyislamskie włącznie z profilami


Stop Islamization of the world - 84k followersów, Istnieje minimum od lipca 2010
Nie dla Islamizacji Europy - 311k followersów Istnieje od 30 maja 2012
STOP islamizacji Europy - 40k followersów Istnieje od grudnia 2012

3. Odmawiaj usuwania treści rynsztokowo antykatolickich i profili o takim samym kontencie


Żaby uwiarygodnić swój przekaz profesor @plumkajacy_kalafior wskazał przykłady takowych stron. Niestety, nie był w stanie wyświetlić ich ze względu na problemy z obsługą rzutnika.

4. Odmawiaj usuwania treści propagująych komunizm oraz jawnie gloryfikujących zbrodniaży -stalina czy czegeware.


Po raz kolejny Profesor nie ukazał przykładów na swoją tezę. Skomentował to "dawniej to z slajdami nie było problemów, a teraz te rzutniki to są takie skomplikowane że to szkoda gadać..."

5. Pojawia się profil o tytule JAN PAWEŁ II gwałcił małe dzieci. Ewidentny chochoł i rynsztokowy atak jakiegoś psychopaty. Nie usuwaj tego bo: Nie wiadomo czy to prawda.


- Ale nie ma takowej strony Panie Profesorze - odezwał się jeden ze słuchaczy
- Bredzisz - skomentował pod nosem profesor @plumkajacy_kalafior
-Ale panie profesorze...
- NIE BĘDZIESZ MI TU KUWETY WYBORCZEJ KOLPORTOWAŁ!!!

6. Internauci oburzeni skandaliczną postawą administracji FB tworzą profil : Sylwia Wiedenhal ( jakiśtam dyrektor fb) gwałci małe dzieci, no bo przecież nie wiadomo czy to robi więc profil może tam wisieć.


Sylwia Wiedenhal - Sylwia de Weydenthal

Pierwsze profile powstają 12 października tego roku

7. Profil usunięty po 1/atomowej sekundy


Nie ma informacji po jakim czasie tego typu profile zostały pousuwane. Ale na podstawie obserwacji tej wersji profilu możemy wywnioskować ile w pojęciu prof. @plumkajacy_kalafior trwa jedna "atomowa sekunda"

Profil istnieje od 2.11.2016 godzina 13:39
W chwili pisania mija około 25 godzin a profil nadal istnieje.

Możemy oszacować, że jedna atomowa sekunda trwa minimum 25 godzin.

8. Mija pare dni ( trwają namysły jak sięodegrać pomimo, że samemu się zapoczątkowało całą sytuację)


404 - strona którą chciał profesor ukazać nie chciała się wczytać.

9. Nagle facebook usuwa profile działają od lat na FB, legalnych organizacji w tym nawet partii politycznej..


Przez "nagle" prof. Kalafior miał na myśli oczywiście tłumaczenie się szefostwa Facebooka:

Strona Marszu Niepodległości została usunięta z naszej platformy po publikacji szeregu postów naruszających nasze Standardy Społeczności w zakresie mowy nienawiści.


Dodatkowo, warto wspomnieć, że to nie jest pierwszy raz że konto Marszu w tym roku było zablokowane:

Czerwiec

10. Brnij w zaparte, że wszystko jest tak jak być powinno.


Ponownie wracamy do wypowiedzi szefostwa FB:

Mamy świadomość jak istotna jest ta strona dla tych, którzy chcą wspólnie świętować Narodowe Święto Niepodległości Polski, więc zdecydowaliśmy się ją przywrócić i wyjaśnić administratorom dlaczego niektóre obecne na niej treści były niedozwolone. Mamy nadzieję, że dzięki temu ludzie odpowiedzialni za treści udostępniane na stronie będą szanować nasze Standardy Społeczności.

Co tu się odjaniepawliło? Wszystkie te bany to po prostu zemsta za profil o gwałceniu pomimo,że nie masz zielonego pojęcia kto postawił ten profil... No ale mścij się na ludziach o odmiennych poglądach politycznych.


Oczywiście chcąc pokazać powiązanie pomiędzy rzekomą zemstą po raz kolejny technologia pokonała Prof. Kalafiora. Tym razem jednak winą nie był rzutnik a "pendrajw" z logiem żołnierzy wyklętych, który nie chciał zadziałać na uniwersyteckim laptopie.

99. Tak wygląda LEWACKA LOGIKA


Ponownie, brak jakichkolwiek wskazań. No bo można pomyśleć, że tylko "prawicowe" treści są blokowane, tak?

Profil Kuby Wojewódzkiego (52 l.) na Facebooku został zablokowany. To nie pierwszy raz, kiedy jego treści nie spodobały się administratorom serwisu. O co poszło tym razem?

Dostałem właśnie trzydniowego bana na Facebooku. Powód? Na moim zdjęciu profilowym znalazł się filtr ze Snapchata.

Facebook zablokował jedno z najbardziej znanych zdjęć XX wieku. Powód? Zdaniem serwisu „treści pedofilskie”

Włoski imam broni burkini na plażach. Facebook zablokował jego konto

to tyle.


Tak wiele pytań powstało, tak mało odpowiedzi uzyskaliśmy...

Dodam swój stały punkt od siebie.

11. Utwierdź w przekonaniu że jest się pośmiewiskiem wypoku.


#neuropa #polityka #bekazprawakow #facebook
Goofas - W dzisiejszym odcinku galerii #kalafiorstyle zapraszam na wykład wybitnego s...

źródło: comment_yQn9qloB6MfObcphegIMeatMGjNVmd7t.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Goofas: Ciekawe, że wszelka polemika z treścią wpisu jest usuwana, np. @kiken napisał:

Facebook to nie jest jakiś magiczny byt, tam siedzą normalni moderatorzy, którzy usuwają nieodpowiednie treści zarówno prawicowe, lewicowe, jak i każde inne. Ostatnio było jakieś wydarzenie porównujące nacjonalistów do zwierząt i też (niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zostało usunięte. Po prostu narodowcy ze swoim syndromem oblężonej twierdzy wszędzie doszukują się spisków i
  • Odpowiedz
Ciekawe, że wszelka polemika z treścią wpisu jest usuwana


@kotym: nie zrozumiem nigdy "logiki" tegoż użytkownika... jakiś masochizm może?
  • Odpowiedz
@Goofas: Jeszcze nie zapominajmy, że usuwanie komentarzy to "LEwacka logika"... no chyba, że robi to kalafior albo inny prawak (nie mylić z konserwatystami czy osobami o poglądach prawicowych) - no to w takim wypadku nie.
  • Odpowiedz
@Goofas: Platforma zatrudniała rok temu "płatnych trolli", czy jesteś jednym z tych, który dostał etat?

Siedzisz na wykopie od rana do wieczora, produkując antypisowskie, pronowoczesne posty, wymagające poświęcenia kilku godzin na zredagowanie.Kto Ci za to płaci?
  • Odpowiedz
@jaqqu7: a co mi miało pyknąć z kalafiorem, ledwo widze jego posty i srednio mnie ten gosc interesuje, a ten Goofas wali co dzien artykul za artykulem jak z gazety, to wymaga paru godzin pstrykania w klawisze, z czego on zyje, z trolowania wykopu?
  • Odpowiedz
@jaqqu7: ten rok to podałem tak ogólnie jako pewien okres czasu, a się przyczepiłeś do tego jak gdyby to determinowało cały sens mojej wypowiedzi, nie o to mi chodziło, ramy czasowe nie mają tutaj znaczenia, kontekst mojej wypowiedzi jest inny
  • Odpowiedz