Wpis z mikrobloga

@Elrondka88: pieniadze to nie wszystko. Przez lata tkwienia w #!$%@? myslalem, ze jak zaczne zarabiac to wszystko sie odmieni. Zarabiam, lubie to co robie ale pozatym jest totalna pustka. Najgorszym co mozna zrobic to stawiac pieniadze za cel. Obecnie zero przyjaciol, tfwnogf cale zycie itd. Praktycznie zaczynam zycie od zera
@Elrondka88: a jak z twoim doswiadczeniem i wyksztalceniem? Moze zacznij sie sama czegos ksztalcic. ja w ciagu 2 leveli ogarnalem grafike, juz mam baze klientow z dziedzin w ktorych dzialam i pracuje sobie w piwnicy. Albo rozwaz wyjazd za granice
@Elrondka88: a rodzina jakos pomoc nie moze? Na pewno jest to #!$%@? sytuacja, z ktorej wyjsc latwo nie jest, co nie znaczy, ze sie nie da. Ludzie wcale takiego zdania nie maja. Chyba, ze na wykopie, gdzie na 30lv powinno sie miec kochajaca rodzine, zarobki 50k na miesiac, hobby, zwiedzac swiat, dbac o zdrowie i wyglad itd.
@wyjde_z_przegrywu: Maja. Zwłaszcza że jestem kobieta. To patrza na mnie jak nie obrażajac chorych ludzi jak na osobę ułomną. Bo nie mam dzieci czy męża. I w dodatku nie umiem zadbac o siebie bo nie mam stałej pracy. Ludzie pytaja mnie czy nie chce jechac do pracy do brata za granicę(bo mam tam rodzinę) i nie wiem co im odpowiadac . bo nikt mi tego wyjaxdu nie propinuje .
@Elrondka88: chyba pochodzisz z malej miejscowosci, bo w miescie to by #!$%@? to kogo interesowalo. Bo jak rozumiem chodzi co o znajomych z widzenia. Mow, ze jestes singielka i tyle. Nie bede oszukiwal, ze zmiana wyglady to bedzie hopsiu, utkwilas w karuzeli #!$%@?, typowym blednym kole. Ja powolutku usuwam kazdy element w tej karuzeli #!$%@?. Najpierw byla waga, potem ogarniecie zawodowe, teraz wyglad, i na sam koniec relacje spoleczne. Moze powinnas