Wpis z mikrobloga

Tu na wykopie, większość ludzi to szaraki, którzy boją się takiej stylizacji. Wolą nosić czarne nike, jeansy, czarna kurtka, czarny szalik, czapka po tacie....


@bombelaz: nie prawda. Po prostu nie każdy widzi coś ciekawego w noszeniu przykrótkich spodni, zwłaszcza w dobie śmiesznej młody gimbazy z ze spodniami, airmaxami i gołymi kostkami przy temperaturze 0 st.C ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bombelaz: nie tylko jest krytykowane to co odstaje od normy. To, co jest głupie i śmieszne również jest krytykowane (nie odnoszę się teraz do zdjęcia od OPa).
Zauważ, że wykop to idealny przekrój całego naszego społeczeństwa.
Ja osobiście wolę klasykę niż "odważne" stylizacje. Bynajmniej nie jest to bluza nike, airmaxy dzień w dzień co dzień i czapka po tacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Eksponowanie skarpetek w kolorze zlewającym się ze spodniami trochę mija się z celem


@Medico_della_Peste: Eeee a ja myslalem ze skarpetki powinny byc tego samego koloru co spodnie. Kurzcze od kilku miesiecy jezdze po sklepach szukajac zielonych skarpetek do zielonych spodni, a ty mi teraz mowisz ze niepotrzebnie?
@piwniczak: "powinny" to słowo klucz, cumplu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jednakowy kolor skarpetek i spodni to klasyczna, ortodoksyjna elegancja, która dla wielu osób jest... po prostu nudna. Odrobina złamania zasad w postaci dorzucenia takiej kolorystycznej wstawki ożywia całość stylizacji i wygląda naprawdę nieźle. Właściwie akurat kolorowe skarpety przestają już być hipsterką, a zaczynają być zasadą, co widać chociażby po tym, że spory wybór takowych mają sklepy pokroju