Wpis z mikrobloga

  • 7
Z masłeeeeem eeeeeee... chleb! chleb! co mieli psa... mieli eSondę i kamień sarnie dany mi tu ten kamień ćapaj tu mi panie. Co mieli psa... i mieli eSonde mieli sondę... i kamień sarnie, dany mi tu. ten kamień ćapaj tu mi panie Ala nie wali mu pały! Młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały, młody sam wie, normalnie... Wieje sandałem normalnie... mamo ja nie gram bo... ...eeee to mudurek! eeeeee... eeeee... Co mieli psa... uuu uuu... mieli eSondę i kamień sarnie dany mi tu Ten kamień ciapaj tu, mi panie. Ala nie wali mu pały! Młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! Młody sam wie, normalnie... Wieje sandałem z masłem... Mamo ja nie gram bo eee... to mundurek! eeeee... eeeee... Nie ma pan #!$%@? ma pan grzyba Nie ma pan #!$%@?, nie ma pan jak pchać! Nie ma pan #!$%@? ma pan grzyba Nie ma pan #!$%@?, nie ma pan jak pchać! Nie ma pan #!$%@? ma pan grzyba Nie ma pan #!$%@?, nie ma pan jak pchać! Nie ma pan #!$%@? ma pan grzyba Nie ma pan #!$%@?, nie ma pan jak pchać! Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Wieje sandałem z masłem... mamo ja nie gram bo... eee... wieje sandałem z masłem... mama ja nie gram bo eee... to mundurek! nie ma pan #!$%@? niema pan grzyba niema pan #!$%@? nie ma pan jak pchać nie ma pan #!$%@? niema pan grzyba niema pan #!$%@? nie ma pan jak pchać nie ma pan #!$%@? niema pan grzyba niema pan #!$%@? nie ma pan jak pchać nie ma pan #!$%@? niema pan grzyba niema pan #!$%@? nie ma pan jak pchać nie ma pan #!$%@? niema pan grzyba niema pan #!$%@? nie ma pan jak pchać
  • Odpowiedz