Wpis z mikrobloga

@kucyk: Tera będzie spazmowanie, że Legia strzeliła, bo nikt nie spodziewałby się, że ktoś z tych padaków strzeli, to był taki strzał jak jeden na milion dla nich, do przodu na aferę i strzał bez zastanowienia, a że się udało, to cóż. Oglądając to widać, że poziomem są tak odlegli jak stąd do Kambodży. Posiadania piłki, presja i oddane celne strzały mówią same za siebie. Real pewnie strzeli na luziku jeszcze
@choleryk: Nie interesuje się piłką szczególnie, czasem tam sobie coś obejrzę, żadnego "bólu dupy " nie mam jak to określiłeś. Raczej śmiałem się z nich, że tacy chłopcy do bicia na tym LM do tej pory byli. Jestem raczej mile zaskoczony, jednocześnie zdziwiony brakiem efektywności Realu. Myślałem, że będzie tak jak w poprzednich, a tu proszę, całkiem przyzwoicie. Pozdrawiam !
@Inzane: wcale się nie śmiałeś, że byli chłopcami do bicia "do tej pory", tylko wróżyłeś, że dalej nimi będą. Problem w tym, że niepoprawni optymiści zawsze są wyśmiewani po sromotnej porażce, a niepoprawni pesymiści tacy jak ty myślą, że na fali radości ogólu przejdą niezauważeni bez przeprosin. Więc klękaj i przyznaj publicznie, że nie miałeś racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)