Wpis z mikrobloga

Ile % tłuszczu w diecie dla ektomorfika przy masie będzie optymalnie? Zapotrzebowanie żeby szło do przodu 4000kcal, a jak wiadomo z tłuszczów najłatwiej. #mikrokoksy
  • 20
  • Odpowiedz
@najt20: b 1,6-1,8 na kg, + kalorie, reszta dowolnie, ważne żeby po treningu zjeść węgle, i wieczorem. Reszta to już jak wejdzie. Ocenisz sam czy idzie i kiedy najlepiej dac ww, bo to zalezy np od pory treningu,

Jak będziesz na plusie i będziesz ćwiczył to masa będzie szła, kwestia czasu i dobrania diety do życia a nie życia do diety.
  • Odpowiedz
@chuckmls: rotować można, tłuszczówkę z ładowaniami, albo jeść i pyerdolić że idzie w kałdun. miesiąc jadłem w chuy węgli i wody naciągnąłem tak że w lustrze na siebie nie mogłem patrzeć. Nie wiem do końca jak to obejść, pewnie się nie da. Chyba że t3.
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz @chuckmls czyli 3,5k kcal moge rozdzielic na pol ww/t to wyjdzie az 188t na pewno nie za duzo? Do tego z jedzeniem co chce to rozumiem ze jak jeden nieczysty posilek wrzuce to sie nic nie stanie, ale na chipsach lepiej tego nie robic. Jestem ekto, ale brzuch nie jest taki wychudony, lapy,nogi chude. Rok temu przrz pol roku bylem na takim jedz co chcesz 3500-4000 i przytylem 10
  • Odpowiedz
@najt20: makro ułóż sobie tak żebyś się dobrze czuł na mieszance paliwa. Kaloryka, wróżek tu nie ma, jedz i obserwuj, jak za mało to podbijaj jak za dużo to utnij trochę. 0,5 kg bardzo git.
  • Odpowiedz