Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #programowanie #grafika #kiciochpyta
Mirki kochane, potrzebuje fajne siedzisko do komputera. Spędzam przed nim po 10h więc chce coś wygodnego. nie mogę znaleźć nigdzie fajnych testów. Możecie coś poradzić? na DXracera mnie nie stać ale tak do 700 zł mogę dać.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goras: miałem ten sam budżet i zmagałem się z tym problem. Wybór padł na Signal Q-229 i szczerze polecam. Mam 195 cm wzrostu i jest on pode mnie idealny. Brakuje jedynie podparcia pod głowę, ale noszę się z zamiarem kupna jakiejś poduszki (coś jak jest w tych dxracerach, np coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/NEW-Slow-rebound-memory-foam-gel-cooling-Pad-pillow-neck-cervical-protective-healthcare-Traveling-Car-Office/32623022208.html?spm=2114.56010208.4.15.hlqIvI). Jak masz jakieś pytania co do tego fotela to wal śmiało :)
manhunto - @goras: miałem ten sam budżet i zmagałem się z tym problem. Wybór padł na ...

źródło: comment_6XAlIMAmUOUnG8sQ47rMjclB9OctCwVN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ile ważysz :D ? całkiem serio pytam, bo aj jestem grubą świnią i w pracy te fotele co miałem sie rozwaliły. we wszystkich regulacja wysokości wysiadła.

@manhunto:
  • Odpowiedz
@manhunto: A da się na tym fotelu siedzieć prosto? bo mam doświadczenie z jakimiś słabymi fotelami co ich oparcie jest tak bardzo odchylone że nie ma jak zachować jakiejś wyprostowanej pozycji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@goras: Q-229 jest do 120 kg :) Q-207 jest wykonany z ekoskóry - bądź co bądź dobrej ekoskóry która nie śmierdzi chemią i jest gruba. Dodatkowo Q-207 nie posiada regulacji kąta nachylenia oparcia w porównaniu do Q-229.

@manhunto: jesteśmy na etapie testowania poduszki dla Q-229 więc może w przyszłości będzie u nas do kupienia.
  • Odpowiedz
@laki1: nie wiem jak to określić, ale dla mnie jest to wyprostowana pozycja. może maksymalnie 10 stopni dochylenia od pionu (tak odczuwalnie). Fotka podglądowa jak to z boku wygląda. http://imgur.com/xY07lpA Jak się lekko opieram to może 3 cm odchylenia w najwyższym punkcie.

@meblujdom_pl: można prosić o więcej informacji? Jak to będzie wyglądać, cena, no i kiedy można się tego spodziewać?
  • Odpowiedz