Wpis z mikrobloga

@dobrywuj: Wprowadzi PiS jednolity podatek, to wyborcy PiSu (i nie tylko) zyskają. Owszem, teraz nie mają niewiele ponad 70 złotych co miesiąc więcej z tytułu wyższej kwoty od PIT, ale wielu z nich ma za to 500 złotych miesięcznie (albo i więcej). Myślę więc, że wielu z nich kukle nie swędzą, tylko po cichu się cieszą.
  • Odpowiedz
Pewnie gdy PO nie podniosło kwoty wolnej dla obywateli, to było mniejsze zło niż gdy nie robi tego PiS


@Tical25: ależ było, wypok aż kipiał i temat wałkowano bardziej niż afery Masowe i inne podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzecz w tym, że PO cały czas konsekwentnie mówiło, że albo się nie da/nie powinno, albo że ma to niewielkie znaczenie. Dopiero bodaj za Kopacz skierowali to
  • Odpowiedz
@AtoMan: Tyle, że w komentarzach pisze się, że PiS podniósł kwotę wolną dla posłów, co jest oczywistym kłamstwem, a autor wpisu manipuluje używając obrazka sugerującego, że obydwie kwoty są dziełem PiSu.

Ale rozumiem, że ci kłamstwa i manipulacje nie przeszkadzają, no bo godzą w PiS, mam rację?
  • Odpowiedz
@dobrywuj: Ale wiesz, że podwyższenie kwoty wolnej powiększyłoby dziurę w finansach publicznych o 18 mld zł! Szczególne budżety JST byłyby zarżnięte, bo w przeciwieństwie do budżetu państwa, nawet na VAT nie odbiłoby sobie tego.
  • Odpowiedz
Nie głosowałem na PiS, ale uważam że są lepsi niż PO/Nowoczesna. Nie jestem też fanem rewolucji, więc cieszę się z tego, że Polska idzie powoli w lepszą stronę, takie rzeczy jak ta się nie zmieniły, ale inne są na plus


@mopo: xDDDDDDDDDD Co jest na plus?
  • Odpowiedz
jakie to konkretnie rzeczy są na plus?

xDDDDDDDDDD Co jest na plus?


@DzonyNajedzony @amator_kwasnych_zelek : Wycofanie przyjęcia imigrantów islamskich. Brak ograniczania wolności słowa jak za PO. Zwiększenie pluralizmu poglądów w ofercie telewizyjnej. Powstrzymanie "zamachu stanu" Rzeplińskiego. Pogonienie aferałów. Zamiast rozdawać kasę sobie rozdają kasę ludziom (co jest słabe, ale jest lepsze). Nie kazanie mi się wstydzić za to, że urodziłem się Polakiem. Powstrzymywanie degradacji moralnej na wzór krajów zachodniej Europy.
  • Odpowiedz
Brak ograniczania wolności słowa jak za PO


@mopo: Wolność słowa XDDDDDDDDD O stary takiego sążnistego żartu to się nie spodziewałem XD Doprawdy zajebiste media publiczne teraz mamy, które to potwierdzają. A za PO to wcale nie istniały te wszystkie pisowskie media :D

Zwiększenie pluralizmu poglądów w ofercie
  • Odpowiedz
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Co Ty ćpiesz XD


@amator_kwasnych_zelek: Ty piszesz jak naćpany.

Wolność słowa XDDDDDDDDD O stary takiego sążnistego żartu to się nie spodziewałem XD Doprawdy zajebiste media publiczne teraz mamy, które to potwierdzają. A za PO to wcale nie istniały te wszystkie pisowskie media
  • Odpowiedz
Ty piszesz jak naćpany.


@mopo: No chyba nie XD

Chodzi mi o to, że policja nie wkracza do prywatnych redakcji jak za PO do redakcji Wprost i władza się nie obraża na różne informacje czy memy jak za PO, co zamknięto twórcę antykomor, teraz sami śmieją się z
  • Odpowiedz
Jakieś dwa gównoprzykłady do końca świata i jeden dzień dłużej. Nie ważne, że mamy media jak w Korei Północnej rzygające prymitywną propagandą i sa robione czystki, żeby byli tylko "odpowiedni" dziennikarze".


@amator_kwasnych_zelek: W Korei Północnej nie ma prywatnych mediów. U nas są. Mam wrażenie, że niektórzy nadal mentalnie żyją w PRL i nie rozróżniają między prywatnym, a państwowym.
  • Odpowiedz