Wpis z mikrobloga

Jaki jestem wkur... Xiaomi Redmi Note 3 PRO. Ustawiłem sobie odblokowanie czytnikiem linii + dodatkowo wzór. Zapomniałem o wzorze bo go nie używałem no, ale dzieciak nie zapomniał i zablokował mi urządzenie. Moje późniejsze próby odblokowania nie przyniosły rezultatu (czytnik przestał odblokowywać telefon, ale go wybudza) no i mam urządzenie zablokowane na 120 minut. Co robić jak żyć? Jedynie wipe czy wgranie softu raz jeszcze? #telefony #xiaomi #redminote3pro #smartfon #miui
  • 27
  • Odpowiedz
@Nort: nigdy jakos nie potrzebowalem w ten przycisk klikac a widzialem go setki razy i nie wpadlem, ze mozna zmienic gest na hasło :) Kiedys dzialalo wywalenie spod konsoli pliku gesture.key ale ostatnio sam uwalilem tak swojego samsunga S4 :) Chyba dodali jakies zabezpieczenie, ze jak sie skasuje ten plik to blokuje telefon i basta... tylko wgranie nowego ROMU ratuje telefon.
  • Odpowiedz
  • 1
Hej, mam podobny problem. Zablokowany redmi note 3. 12latek włożył telefon w okary vr. Spowodowało to wciśnięcie po prawej stronie przycisków i tel zablokowany. Powiadomienia przychodzą, system jest ale nie wchodzi nasze hasło. Próba zrobienia recovery to czarny ekran i duży rysunek telefonu z prośbą o podłączenie kabla. O co chodzi? Jak uratować telefon?
  • Odpowiedz
@luksky: wlasnie wczoraj jakims cudem zalbokowala mi sie komora (XiaomiRedmiNote3Pro). Pojawia mi sie
komunikat "urzadzenie zablokowane sprobuj ponownie za 119 min. Moglby mi ktos przeslac lopatologiczne wskazowki jak oddzyskac moja sluchawke? Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@asia_pi: wczoraj sie pare razy pojawil taki rysunek a pozniej po probie wpisania kilku razy hasla pojawialy sie komunikaty ze za 3 min ze za 20 min no i teraz stanelo ze co 119 min mozesz sobie probowac wpisac a i tak rybka :((
  • Odpowiedz
  • 0
Wiem, znam to. Wyłącz telefon i trzymaj wciśnięty przycisk ściszania i power. Włączy się i powinien pojawić się bootloader.
  • Odpowiedz