Wpis z mikrobloga

Skąd oni biorą tyle coinsów aby kupować te przedmioty 3000+0,01$ skoro za sklepy jest tylko 1000?? Codziennie wszystkie przedmioty znikają w przeciągu kilka minut - nawet najdroższe...
#aliexpress #1111aliexpress #happy1111
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@remi13: Ja nazbierałem coinsow na dzisiejsze vr google za prawie 2200 coinsow i co i dupa przy płaceniu błąd ( zdjęcie w załączniku) -.- godzinę siedziałem na chacie z supportem i gówno załatwili dla mnie to po prostu scam jest, nic innego. Albo po prostu ruskie boty szybko zbierają to. Wczoraj miałem identyczną sytuację z powerbankiem od xiaomi ale wtedy to nie chciało mi się załadować okno do potwierdzenia zamówienia
algus - @remi13: Ja nazbierałem coinsow na dzisiejsze vr google za prawie 2200 coinso...

źródło: comment_BR4xjQJBBq3tlI3WVab8bWEcHb3CffqA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@remi13: Codziennie dostajesz 16 monet od marca to już trwa , żeby dojść do 16 monet dziennie trzeba odbierać przez 8 dni pod rząd zaczynając od 1 potem 5, 8 itd. w miesiącu masz ~500. Oczywiście jeśli nie zapomnisz odbierać codziennie i nie będziesz musiał zaczynać od nowa...
  • Odpowiedz
@remi13: boty, tysiąc kont botów, każdy codziennie zbiera punkty, już blisko rok można zbierać punkty, codziennie po 16pkt były też okresy że jedną grę dziennie miałeś za free czyli dodatkowo średnio z 3pkt minimalnie i masz codziennie po 19pkt przez rok się troszkę uzbiera.
  • Odpowiedz