Wpis z mikrobloga

Tak przeglądałem tag #watchboners i czasem niektóre Mireczki propsujo średnio ładne sikory, to się pochwale co upolowałem z miesiąc temu na dutyfreeislandshop (polecam tego allegrowicza) - ubertarcza, robi mnie niewiarygodnie, lepiej mogłoby być tylko z niebieskimi wskazówkami/srebrna koperta, ale towar deficytowy, wiec brałem co było. A, cena - z wysyłka i tax free ciut ponad 500 cbln lennyface.jpg
zawadaPL - Tak przeglądałem tag #watchboners i czasem niektóre Mireczki propsujo śred...

źródło: comment_dnqrCtw3buDA7Z70KmQePlasvnVDS7h6.jpg

Pobierz
  • 9
@zawadaPL: spoko, nie mogę się przełamać do złotych zegarkow, przymierzałem dwa orienty ostatnio, już prawie kupiłem aaale nie. czekam na dostawę bambino z białą tarczą i się doczekać nie mogę -dutyfree
@kocot: rzucają tak mniej więcej co 2 miesiące partię – rozchodzi się w parę godzin, no i nie wszystkie modele, a mi zależał właśnie na tej wersji bambino, bo późniejsze już mnie tak nie robią. cały złoty oczywiście odpada, ale w tej konfiguracji absolutnie bez znaczenia dla mnie srebro/złoto, mam parę srebrnych, może to dlatego :) PS koniecznie subskrypcja e-mail wymarzonych modeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak przeglądałem tag #watchboners i czasem niektóre Mireczki propsujo średnio ładne sikory,


@zawadaPL: Gusta mogą być różne, także nie wszystko musi akurat podobać się Tobie. W #watchboners moim zdaniem powinny się znajdować bezsprzeczne dzieła zegarmistrzostwa. Czy podoba mi się Richard Mille RM 56-02? Nie. Czy jest niesamowitym zegarkiem? Tak.

Podsumowując, pisanie, że "hurr wrzucajo brzydkie durr" jest słabe. Prędzej brzydki Mille niż ładny Orient tu pasuje, sorry Mirku ( ͡
@AntoniPatek: czułem, że na wypoku nie przejdzie żadna drobna uwaga i ktoś się do niej odniesie :D

Mirku, ale ja nie mam hurr durr, tylko nie sądziłbym o moim zegarku, w momencie zakupu, że jest boners – mimo, że podoba mi się w opór. Ale przejrzałem tag, znalazłem i proste iluminatory z casio, które się dostawało na komunię (super sprzęty btw), więc stwierdziłem, że nie ma się co wstydzić tańszych sikorów
@AntoniPatek: kurde Mireczku możliwe, ale to pisz od razu, bo jakoś tak nie do końca wynikało ze chodzi o "nie tylko wygląd się liczy", a bardziej ze się #!$%@? :D zwracam honor, ale no myślałem ze to jasne ze chodzi o nieładne i niearcydziela ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie się ogólnie na bransolecie średnio podoba cokolwiek, ale skłamałbym, gdybym powiedział, ze nie chciałbym nawet tego mainstreamowego rolexa