Wpis z mikrobloga

@Daleki_Jones: ło #!$%@? przecież nie wiem. Miałeś kiedyś 18 lat? Człowiek wtedy nie jest jakoś wybitnie mądry i jara się paniami z telewizji. Z resztą #!$%@? pełno ludzi robi sobie zdjęcia z jakimiś typami z telewizji, muzykami czy #!$%@? wie kim, a to przecież tak samo fajni ludzie jak randomy na ulicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ciachostko: tak, rozgryzłeś mnie - jestem w karynie zakochany i zazdroszczę facetowi, że będzie miał eske tv na studniówce. Zawsze o tym marzyłem...

W sumie to jakby teraz o tym pomyśleć, to pewnie ustawka dla pelikanów żeby zwiększyć oglądalność tej gówno telewizji.
  • Odpowiedz
wam to ku*wa nic nie pasuje, po prostu macie wielki ból dupska, że ktoś miał jaja i mu się udało, ot to zawistne wykopki muszą się czepiać albo o emotki albo o zdjęcie z filtrem.


@ciachostko: Nie. Po prostu nie rozumiemy tej mody na dodawanie tylu dziwnych emotek do każdego zdania.
  • Odpowiedz
@bart88uk: już po prostu nie mam siły odpowiadać na takie pytania, zobacz sobie w internecie, myślę, że jeśli byłeś w stanie napisać ten komentarz to znajdziesz również czas aby zrobić mały research ;)
  • Odpowiedz
Taka wielka gwiazda, że pierwszy raz o niej usłyszałem (a pracuję w mediach). Ale żeby nie było, dziewczyna ładna, a chłopakowi gratuluję i życzę miłej zabawy ;)
  • Odpowiedz