Wpis z mikrobloga

@Creder: tak też zwykle robię, ale teraz mam dyżur w pracy, więc muszę być pod telefonem (wifi i dane wyłączone, wszystko killnięte przed zamknięciem oczu).

Zasmuca mnie ten stan rzeczy :(
  • Odpowiedz
@Ranger: to pora się zastanowić jak traktujesz swój telefon skoro tyle zżera, bo to nie jest normalne. Nie wiem jaką masz pojemność baterii ale na moim półrocznym z baterią 4000mAh potrafię wyciągnąć 50h pracy na baterii.
  • Odpowiedz
@Robinxon: traktuję grzecznie - nie ma nawalonych aplikacji, jedyne włączę simcity może z 4 razy dziennie na 15 minut. Do tej pory nie miałem z nim żadnego problemu (około miesiąc użytkowania), aż do wczoraj... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najgorsze jest w tym to, że te kilka lat temu olałem androida ze względu na dokładnie ten sam problem i brak stabilności.
  • Odpowiedz
@Ranger: muszę przyznać, że na początku użytkowania miałem problem z czymś o nazwie "Powłoka Shell". Gówno to, potrafiło się w losowych momentach włączać i powodować straszne nagrzewanie telefonu i ogromne zużycie baterii. Jedynym rozwiązaniem na to był restart telefonu. Problem zniknął sam z siebie po kilku aktualizacjach i już nie powrócił. Od początku używam romów od MIUIPolska. Stabilnych wersji nigdy nawet nie tykałem.
  • Odpowiedz