Wpis z mikrobloga

Mirki jaki tank jest teraz dobry? Szukam czegoś z dużym survi Bo chcę go mieć do farmienia? Aktualnie mam 94 palka, 100 dh, 110 Monka i tak myślę czy któryś z nich czy może coś innego? Palek ma shielda i parę skili co redukują dmg. Dh z tego co czytałem sporo leczenia. Monk nie wiem. Mirki jaki byłby do tego dobry tank? #worldofwarcraft
  • 14
@frems: tak z perspektywy healera pod względem leczenia na raidach / dungach
Warr>pal/drut>dk>dh>monk

aczkolwiek jakoś ostatnio nie gram i nie wiem czy 7.1 czegoś nie zmieniło
Warr>pal/drut>dk>dh>monk


@Gado: ja ostatnio jako DH więcej wyhealowałem niż healer w raidzie :)
@frems jak lubisz mobilność i skill rotacje polecam DH tanka :) Bawie się świetnie
@DrBob: to że sporo dh leczy to fakt, inna sprawa że może mam jakiegoś pecha do demonów po prostu :P
Warrkom na raidach norm czy hc czasem daję tylko beacon i zapominam a potem są tylko trochę za healerami. Dh natomiast potrafiły mnie o zawał przyprawić ze swoimi spadkami hp xD
@Gado: @frems: ale DH ma jeszcze swój heal 30% po śmierci co 3 minuty :3 lata z hp jak #!$%@? ale fajnie się nim tankuje i survi ma całkiem spory.
Warr jest najbardziej stabilny jeżeli chodzi o hp dlatego się go leczy + pomaga jego bańka.
Pala nigdy nie ogarnąłem,
druid to druid (^.^) armor i self-heal
dk ma niby swoje leczenie no i jest w plate ale jakoś po
@Gado mam dh koło 100 to może dobije do 110 i zobaczymy bo nie chce mi się od 0 a trzeba farmic :p bo.mało kasy. Poczytam też o warku jakie Skile tam ma. Dzięki.

@DrBob no właśnie widziałem że sporo skili także może nie być za nudny.

@pandapl z jednej strony mówisz że dh spoko survi z drugiej że źle Ci się gra i już nie wiem ( ͡° ͜ʖ