Wpis z mikrobloga

@kurp: są to tzw. "ligowe średniaki" (aczkolwiek liga NHL jest najbardziej wyrównaną ligą jaką znam biorąc pod uwagę inne dyscypliny) - Sabres cierpią na brak 2 ważnych graczy, a Jets mają dobrego fińskiego świeżaka (wybór 2 w tegorocznym drafcie, medialny rywal jedynki draftu( ͡° ͜ʖ ͡°)) - jest to NHL więc jest to bezdyskusyjnie i tak najlepszy hokej - mam nadzieję, że będzie fajny (właśnie się zaczyna)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@manning Ta przerwa w transmisji to taki kretyński sposób na transmisję przerwy w meczu czy znowu coś się zwaliło? Była pierwsza tercja w ogóle (bo się nie wyrobiłem).

Co do poziomu - żałuję, że ktoś nie wpadnie na to, żeby np. z krajów Wyszehradu poskładać jedną, fajną, mocną regionalną ligę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Co do poziomu - żałuję, że ktoś nie wpadnie na to, żeby np. z krajów Wyszehradu poskładać jedną, fajną, mocną regionalną ligę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kurp: nie no, na czeskie kluby jesteśmy za słabi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@manning Średniaki, powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym kiedyś widzieć taki hokej w PLH.

Co do Czechów - raczej zakładam, że w takiej regionalnej lidze nie mielibyśmy więcej niż 2-3 polskich drużyn. Ale za to moglibyśmy oglądać w Polsce sensowny hokej, kiedy oni przyjeżdżaliby nas złoić ;)
  • Odpowiedz
Co do poziomu - żałuję, że ktoś nie wpadnie na to, żeby np. z krajów Wyszehradu poskładać jedną, fajną, mocną regionalną ligę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kurp: Nikt na to nie wpadł, bo kraje Wyszechradu oprócz bliskości geograficznej w zasadzie nic więcej nie łączy.. Może liga Czechy - Słowacja - Austria miałaby jeszcze jakiś sens. Tylko po co Czesi czy Słowacy mieli by osłabiać własne krajowe ligi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xstempolx Żadne to osłabienie. To są konkretne pieniądze. Mocniejsze kluby mają interes w "umiędzynarodowianiu" rozgrywek, bo, jak podejrzewam, podnosi to poziom a to z kolei przyciąga ludzi, kibiców, sponsorów i reklamy. Fakt, że nie wiem, jak wy wygląda tam, być może rynek jest na tyle głęboki, że mają komplet silnych zespołów i widowiskową ligę.

U nas jest od lat chyba tak, że gramy ligę na żenującym poziomie, a 3 czy 4 kluby,
  • Odpowiedz