Wpis z mikrobloga

@dwie_szopy_jackson: Przecież to była wypowiedź obca, socjologa z KUL, który opisuje zjawisko i poczucie wyborców PiS a nie wypowiada własnej oceny rządu. Za PO standardy były wyższe, jak widać na załączonej fotografii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak robisz manipulację, to rób chociaż tak by nie wyszła ona po kilku minutach weryfikacji. Zacietrzewienie przesłania zdolność myślenia, jak widzę. #bekazlemingow
MiKeyCo - @dwieszopyjackson: Przecież to była wypowiedź obca, socjologa z KUL, który ...

źródło: comment_aQyBEDU1KodNmPK4DVuRKYlYVnrFINdb.jpg

Pobierz
@MiKeyCo: Ale mnei nie interesuje to co było za PO. Za PO, PiS i wszystkie ich przydupasy darły ryja, że standardy dziennikarskie pewnych dziennikarzy (Olejnik, Żakowski, żeby podać dwa nazwiska) są niskie jak też są oni stronniczy.
Dziś dziennikarze dobrej zmiany biją wszelkie rekordy propagandy i oficjalnie wręcz, jak to w przypadku tego młota z TVP Lublin czy chociażby wszystkich obecnych dziennikarzy Wiadomości TVP oficjalnie nie tylko tworzą propagandę PiS ale
@dwie_szopy_jackson: Przeszkadza, ale ty nie masz racji i manipulujesz w tym przypadku. Wypowiedź była obca, zaproszonego gościa (socjolog z KUL). I ja nie słyszę w jego wypowiedzi lizustostwa - chłodno opisuje poczucie wyborców PiS, co jawnie wskazał.

Jedyne do czego się można przyczepić to że można było zaprosić też jakiegoś krytyka. Może był, całego programu nie obejrzałem. Ale gdzież znaleźć jakiegoś rzeczowego krytyka, jeśli prawie wszyscy pitolą farmazony byle dowalić
@dwie_szopy_jackson: nie przejmuj się nim, tamten użytkownik to obowiązkowa pozycja na czarnej liście, obok innych około propisowskich ananasów "wierzących" w zamach, niebezpieczne związki i Mistrala kosztującego 3 złote 97 groszy
No kuźwa, w 52 minucie gdzie jest najazd kamery chyba na tego wojewodę. Z jego mimiki można odczytać, że możecie mi naskoczyć frajerzy, ten pogardliwy uśmiech wyjawia całe jego intencje i stosunek do innych. A ten pseudo redaktorzyna usłyszałby ode mnie trochę prawdy a potem po prostu wyszedłbym z tego studia.