Wpis z mikrobloga

hej @gusto proszę zaprzestać używania nicka gusto. Jest to moje nazwisko prywatne oraz nazwa mojej firmy i domeny internetowej www.gusto.pl. Wszelkie treści publikowane pod tym nickiem nie są moim wypowiedziami i mogą mieć negatywny wpływ na odbiór mojej firmy oraz osoby prywatnej. Proszę o udowodnienie, że osoba podpisująca się tym nickiem ma na nazwisko gusto. W innym przypadku proszę o natychmiastową zmianę nicka na niezawierający słowa "gusto". Z góry dziękuję za zrozumienie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#pdk #heheszki #pasta #gusto
  • 15
  • Odpowiedz
@ecco: proszę zaprzestać używania nicka "ecco". Jest to nazwa moich prywatnych butów. Wszelkie treści publikowane pod tym nickiem mogą mieć negatywny wpływ na odbiór mojej osoby prywatnej. Proszę o udowodnienie, że osoba podpisująca się tym nickiem ma również buty firmy ecco. W innym przypadku proszę natychmiastową zmianę nicka na niezawierający słowa "ecco". Z góry dziękuję za zrozumienie.
  • Odpowiedz
@Golibroda:
proszę zaprzestać używania nicka "Golibroda". Jest to nazwa mojego zakładu fryzjerskiego. Wszelkie treści publikowane pod tym nickiem mogą mieć negatywny wpływ na odbiór mojej firmy. Proszę o udowodnienie, że osoba podpisująca się tym nickiem ma również firmę zarejesrowaną przede mna bądź ma takie nazwisko. W innym przypadku proszę natychmiastową zmianę nicka na niezawierający słowa "Golibroda". Z góry dziękuję za zrozumienie :)
  • Odpowiedz