Wpis z mikrobloga

Miałem z moim różowym oglądać ATL - PHI, ale wiadomo, jak to z kobietami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typowy Embiid - pierwsze 5 punktów meczu, wkręca w parkiet Howarda, ale najlepsze było to.

Z jednej strony center, który gra drugi mecz w NBA, a z drugiej strony skrzydłowy, który był w 2nd All-Defence NBA Team w zeszłym sezonie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dwa razy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#nba #bojowkaembiida
piotr-zbies - Miałem z moim różowym oglądać ATL - PHI, ale wiadomo, jak to z kobietam...
  • 4
@piotr-zbies: no przyznam, to była bardzo miła chwila podczas tego smutnego, dla kibica sixers, wieczoru.

Embiid musi jeszcze sporo popracować, myślę, że zwłaszcza nad grą defensywną, sporo nad koncentracją w ataku, no ale... potencjał jest, a wiadomo, że Embiida grającego A-gierke to potrzeba za 2-3 lata, a nie na teraz, więc.. mozna sie jarac ;P zwlaszcza jak popatrzy sie na to, ze sa jeszcze simmons - damn, okafor, noel, grant, sarić,
@piotr-zbies warunki fizyczne rewelacja, taka zwrotnosc i szybkość przy tym wzroście to rzecz niebywała. jeśli tylko będzie miał rzut to w zasadzie będzie nie do zatrzymania. o ile nie skończy z kontuzjami jak oden
@HisAirness: Też się martwiłem (ba, byłem przekonany), że skończy, jak Oden. Niemniej potem pomyślałem sobie, że może faktycznie tzymali go te dwa lata poza grą, aby mieć 200% pewności, że po kontuzji nie ma śladu. Byłem też sceptykiem, co do jego umiejętności, po tak długiej przerwie, ale po tym, co widziałem do tej pory, jeszcze nie zebrałem szczęki z podłogi o_O