Wpis z mikrobloga

Jak już zostało tu napisane, przed nagraniem teleturnieju #1z10 uczestnicy otrzymują długopisy z tytułem programu. Ponieważ, oprócz odcinka miałem także przyjemność wystąpić w finale, mam dwa takowe długopisy i chętnie się jednym podzielę. Organizuję zatem #rozdajo Ze względu na to, że nie lubię kiedy decyduje wyłącznie los, to reguły zabawy są następujące: dajesz plusa i komentarz a ja wybieram najciekawszy i kontaktuję się z wybraną osobą w celu dogadania przesyłki. Macie czas do jutra do 22.00 czasu zimowego.
Pobierz n.....c - Jak już zostało tu napisane, przed nagraniem teleturnieju #1z10 uczestnicy ...
źródło: comment_4coIG4aT3kCHV7ZFbfy4yXg1H7F3qEje.jpg
  • 55
@nocnokrokowiec: Chyba dysortografia? Swoją drogą ciekawy temat do dyskusji. Za moich czasów nie było takich dysfunkcji, a jeśli ktoś popełniał błędy ortograficzne to jedynie dlatego, że nie przyswoił zasad pisania, bądź nie wykuł na pamięć jak pisać trudne ortograficznie słowa, ew. nie czytał książek, czasopism, gazet etc. Wiem, że wielu z Was powie, że uczenie się na pamięć to głupota, ale takie kiedyś były metody i były skuteczne.
@nocnokrokowiec: Uwielbiam ten program. Moje slimacze serce by sie ogromnie rodowalo z takiego skarbu. Wszyscy, WSZYSCY by mi w ogrodku zazdroscili. 1/10 to cos do czego sie wraca, albo jak sie włączy przez przypadek to az się cieplutko robi na sercu, bo jest z nami od zawsze.