Wpis z mikrobloga

@PszczolkaFajaa: a po co xD przecież jak zbanują mnie, lajza, karpadora, wolfiego, grzesia, shentanga i kitza (chociaż on ma perma ale nadal twardy zawodnik w zakładaniu kont) to kto będzie kręcił "gównoburze"? Tag umrze, a przynajmniej ludzie widzą jak jest spam. No ale niektórzy nie potrafią zrozumieć idei reklamy. Najlepiej banować za "częściowy doxxing"
@PszczolkaFajaa: to prawda. "częściowy doxxing i stalkowanie" do dziś nie zostały wyjaśnione ( ͡° ͜ʖ ͡°) I brawa tylko do matt'a bo ma jąkolwiek siłę przebicia do głowy marahina.

I serio, gdybym miał takich cm jak mat, andrzej, i ciastko (wiem, sorry) to sam bym mógł to hostować.
@redmonk: jeśli ty jesteś andrzej to krótko. Odwalasz kawał dobrej roboty, ale "afk sd maker" powinieneś (bądź osoba która to nałożyła na chara bonzo) wsadzić sobie głęboko w anus. Siedziałem na ts, gadałem z ludźmi na chacie, normalnie się wylogowalem a rano ban xD przez was straciłem prawie 4h na wbicie kolejnego tagiecho chara, bo zauważyłem że próby wyjaśnienia czegokolwiek z adminami mija się z celem (i jak wcześniej - sapie
@hihi_jery: a, nie widziałem w nawiasie. nie pamiętam w sumie, a jest że to ja zbanowałem? xd anyway albo był filmik albo Cię złapałem, nie wiem, najwyraźniej wyglądałeś na bota xD no offense its just business