Wpis z mikrobloga

jestem nowy i chcę się ładnie przywitać oraz życzyć miłego dnia! tak więc CZEŚĆ WSZYSTKIM,MIŁEGO DNIA! idzcie z psem na spacer,pozbierajcie liście, podziwiajcie uroki jesiennej aury i jedzcie witaminy! wiczorem polecam miłą lekturkę,herbatę z cytrynką oraz grę planszową! pozdrawiam raz jeszcze ja, ślimak (ʘʘ)
slimaka - jestem nowy i chcę się ładnie przywitać oraz życzyć miłego dnia! tak więc C...

źródło: comment_W54MZwl125wFMz1S4yXJTfiqx82mX1s2.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 1
@slimaka Cześć Tobie i miłego wieczoru! Zaczynaj zawsze zdania z dużej litery i pamiętaj, żeby stawiać spacje po przecinku. Pozdrawiam serdecznie Fako ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fako: Tak jest!Dziękuję !Będę pamiętać o wskazówkach, proszę o wybaczenie, jestem zwykłym ślimakiem, który wciąż się uczy i poznaje świat! Czasami w roztrzepaniu zapominam o poprawnym pisaniu:)
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Udało mi się, udało! Napisałem dobrze, nieznany mi ten dialekt ale uczeń ze mnie wyjątkowy bo nie straszne mi choroby, kiedy mogę to się szkolę, od dyskotek książki wolę. Dawno wiedzę tę posiadłem- uczyyyć trzeba się zajadle, bo gdy przyjdzie co do czego- wiedza dobrym jest kolegą !
  • Odpowiedz