Wpis z mikrobloga

@inrzynier: Przechodziliśmy to już kilka razy przez ostatni czas, nie widzę powodu dla którego tutaj miało by być inaczej.
- Might & Magic: Duel of Champions [Zamykany ze względu na brak graczy]
- Duelyst
- EoS Legends

Niestety żadna firma nie ma takiego przebicia jak Blizzard, dodatkowo sama mechanika gry jest bardziej skomplikowana niż w Hearthstone a nie oszukujmy się ale spora większość graczy to gracze niedzielni także szybko znudzą się
@Fr33: Wiadomo, że nawet 1/5 popularności Hearthstone'a ta gra nie osiągnie, ale wydaje mi się, że jest szansa na dość sporą i stabilną grupę graczy. Nie prorokowałbym od razu szybkiego upadku. Jest dużo prostsza, szybsza i bardziej emocjonująca, więc może przyciągnąć sporo n00bków takich jak ja :P.
@Fr33: trudno zeby byla tak popularna jak hs skoro uniwersum wowa ma wiecej fanow niz wiedzmina ,ale nie skazywalbym na calkowita porazke gwinta :) polacy nie raz udawadniali niedowiarkom, ze sie da
@Fr33: Duel of Champions to #!$%@?ł ubisoft i tylko dlatego graczy zaczęło ubywać, gdyby nie to to gra nadal miałaby się dobrze. Nie grałoby tyle ludu co w hs oczywiście, ale przynajmniej byłaby jakaś alternatywa na rynku. Natomiast jestem przekonany że redzi zdają sobie sprawę, że hearthstona raczej nie przeskoczą (no chyba, że blizzard dalej będzie tak opieszały w przeprowadzaniu zmian i ludzie się wnerwią i zaczną szukać alternatywy).
@Fr33: HS też na początku nie był popularny, Blizzard władował w promocje HSa sumy niewyobrażalne. CDPR ma wielu fanów ma środki na nawet sporą reklamę, ma markę, renomę. Do tego ciekawa karcianka. Na dobrą sprawę właśnie tylko CDPR jest w stanie wejść porządnie w ten rynek. Jak nie oni to nikt przez wiele lat według mnie. Dlatego wspierajmy Gwinta polecajmy wspierajmy, a nie narzekanie. Coś źle masz pomysł napisz do nich