Wpis z mikrobloga

W naszym rozdajo Metro 2033 wygrał @SynJeremiasza (podeślij adres wysyłki na pw), wyniki do sprawdzenia na mirko random a my lecimy z kolejnym #rozdajo #rozdajoksiazki

Pamiętajcie, że Wykopolka.pl już działa i możecie wymieniać się książkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś do zdobycia Futu.re autora Metra 2033.

Zasady:
1. Zielonki dupa cicho
2. Klikamy obserwuj na tagu #wykopolka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Losowanie z plusujących przez mirkorandom w poniedziałek o 15
4. Wysyłka jak zwykle na mój koszt.
5. Jeśli zwycięzca nie poda adresu w ciągu 24h robimy reroll. ;)

Korzystając z okazji
1. Co wy na to żeby w adresie można było podać lokalizacje wymiany, np samo miasto lub miasto + ulica żeby ludzie z jednego miasta mogli się książką wymienić osobiście zamiast wysyłać?
2. Będziecie korzystać z przesyłek rejestrowanych? Możemy dodać pole z numerem paczki przy oznaczaniu książki jako wysłana. Wtedy odbiorca mógłby to podejrzeć.
3. Powiadomienia z Wykopółki wolicie mailowe czy wypokowe? Docelowo będą oba ale warto wiedzieć na czym się skupić najpierw. ;)

Wykopółkowa spamlista

Jedziem! :)

#ksiazki #ksiazka #czytajzwykopem
kWeb24 - W naszym rozdajo Metro 2033 wygrał @SynJeremiasza (podeślij adres wysyłki na...

źródło: comment_RNmcQOq8637AxnL9Nm9gwT0njjdOm0kr.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Korzystając z okazji
1. Co wy na to żeby w adresie można było podać lokalizacje wymiany, np samo miasto lub miasto + ulica żeby ludzie z jednego miasta mogli się książką wymienić osobiście zamiast wysyłać?

jestem za! :)
  • Odpowiedz
  • 0
@kWeb24 o, akurat ostatnio nosiłem się z zamiarem kupna, ale zdecydowałem się na Zajdla, ale Futu.re ciągle mam na liście do przeczytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirasy jest bug w wersji mobilnej. Nie możecie wyjść poza stronę główną panelu. Postaram się to dość szybko naprawić. Wyplusujcie ten komentarz, żeby wisiał u góry pod wpisem.
  • Odpowiedz
@xadereq: Wiem, ogarniałem już to api ale spięcie z nimi idzie na 2 plan teraz. Najpierw muszę zafixać trochę zgłoszonych błędów i ukończyć funkcjonalności z roadmapki do 1.1 + wyszlifować api do apki mobilnej ;) Więc nie mam kiedy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xadereq: Tak jak pisałem wcześniej spierdzieliłem coś w mobilce, całe menu nie działa. Muszę to poprawić. W desktopowej jest prosta szukajka, żadnego silnika do szukania nie ma wpiętego. Niedługo dojdzie zaawansowana ale tam chyba napiszę coś swojego. Gatunki będziemy mieć predefiniowne co wejdzie razem z nową szukajką więc nie wiem czy jest sens angażować coś większego w to.
  • Odpowiedz
@kWeb24: laravel ma OOTB Scouta. Możesz pod to podpiąć Elasticsearch na przykład albo napisać coś swojego. Jest też mocno polecana Algolia ale to drogie rzeczy :P A przy takich stronkach jak ta to szukajka jest mocno potrzebna i ważna. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@xadereq: Ogarnę w wolnej chwili to o czym wspomniałeś. Jeśli faktycznie będzie to dobrze działać to pewnie wepnę do produkcyjnej. ;) Dzięki. ;)
  • Odpowiedz