Wpis z mikrobloga

@malcolmXD podobno jesteś autorem tego opowiadania o wędkarzu. Możesz więc powiedzieć jak TY wyobrażałeś sobie ojca narratora?
#pasta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goryptic

To dobra pytanie, a odpowiedź na nie jest dosyć skomplikowana. Podzielmy ją więc na dwie części.

Cechy fizyczne:
Absolutnie nigdy nie wyobrażałem sobie ojca jako 100% janusza, szczególnie w kwestii jego rozmiarów. Janusza wyobrażam sobie jako wielkiego i grubego, taki tur rozjuszony, Grabowski by na niego pasował. Ojciec to natomiast raczej taki cichy psychopata, co w zaciszu domowym zmusza dzieci do jedzenia a jak już nie mogą jeść i rzygają na talerz to potem im każe też to zjadać xD Oczywiście niewielka postura nie przeszkadza mu w bójkach na zebraniach PZW czy z januszami od łódki, co czyni je jeszcze bardziej komicznymi. Typowym januszem był hehe Zbyszek, co jest zresztą opisane w paście - widziałem to właśnie jako takie zestawienie typu Flip i
  • Odpowiedz
@malcolmXD: w środowisku grafików jest takie powiedzenie, że "jak coś wygląda dobrze, to jest dobrze. Jak coś wygląda źle, to choćby było dobrze - jest źle". Więc sądząc po reakcji odbiorców, 99% ludzi wyobrażało go sobie jednak jako tego jednowymiarowego, wąsatego, mlaskającego, grubego janusza - choćby i wiek był zły. I to co tu napisałeś może jeszcze mogłoby ich przekonać, a nie "argument" o wieku aktora.
  • Odpowiedz
@Goryptic: Mógłbyś mi zdradzić jeden powód, dla którego miałbym dawać j-----e o reakcję mirków? xD
Ty normalnie zapytałeś, więc dostałeś normalną odpowiedź, ale sugerowanie, że będę się kulturalnie produkował dla jakiegoś cymbała HERP TYLKO DZIENDZIEL DERP JA TOM PASTE CZYTAŁEM JUŻ ROK TEMU WIĘC JEST JAKBY TROCHĘ MOJA I MAM PRAWO DECYDOWAĆ KTO BĘDZIE GRAŁ W WASZYM FILMIE xD
  • Odpowiedz