Wpis z mikrobloga

@Erimar: Pozwól, że Ci podliczę. Mecze w fazie grupowej są rozgrywane w formie "double elimination", czyli przegrywając dwa mecze odpadasz. Hippi wygrał jeden, przegrał jeden i jeden ma na pewno jeszcze przed sobą z Breath/Yulsic. Daje to - pakiet za udział, pakiet za wygraną numer jeden, pakiet za ewentualną wygraną numer dwa, pakiet za ewentualny wygrany ćwierćfinał, półfinał i finał. Razem - 6.
@xGreatx: człowieku wskaż mi gdzie napisałem kłamstwo? powiedziałem, że czytałem i napisałem prawdę a jeden z drugim próbujecie ze mnie zrobić idiotę, tylko na razie robicie z siebie
@xGreatx: dostajesz dowody o tym, że wiedziałem wcześniej o rozkładzie darmowych paczek, ale dajesz brniesz. Widzę, że to u Ciebie ciężko z czytaniem ze zrozumieniem. Powiedz, bo serio tak na prawdę chcę wiedzieć jak zrozumiałeś tą moją wypowiedź, że mam już 2 pakiety, ale chcę mieć 6. Jestem bardzo ciekawy.
@xGreatx: rzeczowa dyskusja z Tobą żadna, nawet Ci linkiem do regulaminu zarzuciłem na samym początku, a ty swoich argumentów o mojej niby niewiedzy nijak nie możesz potwierdzić tym bardziej po podlinkowanej mojej wypowiedzi sprzed dwóch dni