Wpis z mikrobloga

@Ysgra: podobny zabieg zrobili w Mafii3 na PC (aby ukryć, że to nie jest port z konsol i są jakies opcje), a opcje graficzne to fejk i między low a high, różnica była taka, że na high były właśnie rozmazane tekstury (jakies blooom) i mocniej świeciło słońce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@qlimax3 Mnie osobiście denerwuje to rozmazanie, w każdej grze bajery takie jak rozmycie itp mam wyłączone. Jakoś męczy to mój wzrok. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ysgra: możesz tutaj zobaczyć, że w niektórych sytuacjach oryginał wygląda lepiej graficznie, niż ten przesycony filtrami Remaster.
Szkoda, że nie postarali się o polepszenie tekstur do np. 4K, przecież sprzedają tą grę na konsole ponownie jako nowy produkt, więc mogli się postarać. Na PC w sumie też, oprócz tych którzy dostali za darmo.
qlimax3 - @Ysgra: możesz tutaj zobaczyć, że w niektórych sytuacjach oryginał wygląda ...
  • Odpowiedz
@qlimax3: rozmiar tekstur to nie wszystko te w skyrimie sa juz wystarczajaco duze, problem jest z definicja materiałow, renderem, ogolnym wykonaniem assetów. Tego na remasterze juz nie zrobisz. Ta edycja najlepsze co ma to silnik 64bitowy, cala reszta nie ma znaczenia. Dobrze ze pc master dostali za darmo bo 60$ to to nie warte
  • Odpowiedz