Wpis z mikrobloga

@motorade: Na Traugutta mam jeden sprawdzony (nazwę ciągle zapominam), a ile bliżej (na Kamiennej mieszkam) i w sumie też taniej. Jest jeszcze kilka innych tu w okolicy. Może kiedyś jak będę w okolicy...
@motorade: No trochę dalej od ronda. Na tyle daleko, że jazda tramwajem i podejście czy podejście i jazda autobusem to żaden wybór. W sumie można by kiedyś jakieś małe wykop żarcie zrobić. Chociaż... to już lepiej będzie zrobić kebaba z grilla na Wzgórzu Andersa czy za Parkiem Popowickim. Przynajmniej sosu ostrego narobię tyle ile chcę o dowolnej mocy.
@motorade: Też dobre. Można i w dalsze miejsca. Dobre jest też to miejsce, na Kozanowie, gdzie kiedyś ogródki działkowe były, albo na wzgórzu na Gaju.

...albo po prostu na Tekach lub w okolicy nad Odrą xD Whatever, mnie od dawna chodzi po głowie kebab z grilla.
@push3k-pro: az tak sporo to chyba nie masz bo sa dwa kebsy na armii krajowej i kebab huta w gaju.
jakbys sie jednak namyslil na prawdziwe jedzenie to polecam bar chrupek na kamiennej/hubskiej, lukiana i plackarnie na armii krajowej
az tak sporo to chyba nie masz bo sa dwa kebsy na armii krajowej i kebab huta w gaju.

@do_gazu: Nie, jest więcej. Tu jest prawie 10 różnych kebabów. W Chrupku w sumie nigdy nie byłem, a plackarnia jak dla mnie porażka. Po za tym zobacz, temat jest o kebabie.