Wpis z mikrobloga

@vote_for_pedro: łoooo, wybacz ! Ja nie mam na powązkach całej familii pochowanej i nie chodzę tam na całodniowe wycieczki. Książe #!$%@? przemówił! Prowiant też ze sobą bierzesz?
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Te - ale 10-12zł to jest dniówka w centrum miasta. 8 #!$%@? godzin. Jak ja mam do obskoczenia lekko PRZYNAJMNIEJ 8 cmentarzy, to chyba #!$%@?ło, że 70-100zł zostawię na samych parkingach, bo na każdym cebula zarządcy mocno.
  • Odpowiedz
@RRybak: 20 minut to ty będziesz szukał miejsca parkingowego raczej.

Na szczęście w takiej warszawie komunikacja 1 listopada jest bardzo dobra - oddzielne linie cmentarne kursują co kilka minut i można bez problemów dojechać na dowolny cmentarz.
  • Odpowiedz
@RRybak: z dziećmi na groby się nie jeździ - szczególnie z małymi w wózkach. Raz że to dla nich niebezpieczne, dwa że męczące dla Ciebie a trzy #!$%@?ące dla innych. Lepiej pojechać w weekend poprzedzający, posprzątać a 1 listopada tylko postawić lampkę i się pomodlić.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: jak jadę autem, to nie potrzebuję wózka. 1 listopada nie sprzątam (to jest wcześniej) - tak jak mówisz, w ten dzień tylko świeczka i modlitwa. Poza tym nauczyłem się jeździć wieczorami. Jest dużo luźniej i "klimat" mi bardziej odpowiada.
  • Odpowiedz
@RRybak: Jasne że normalni ludzie jeżdżą wieczorami bo jest luźniej - to co się dzieje w środku dnia przechodzi ludzkie pojecie.

Najgorzej jest na Bródnie, gdzie przy głównym wyjściu z cmentarza musisz przejść przy straganach #!$%@? słodyczami, odpustowymi zabawkami i grillem.
  • Odpowiedz
Najgorzej jest na Bródnie, gdzie przy głównym wyjściu z cmentarza musisz przejść przy straganach #!$%@? słodyczami, odpustowymi zabawkami i grillem.


@Vladimir_Kotkov: w zeszłym roku przy największym cmentarzu w Rzeszowie sprzedawano watę cukrową. Czaisz? WATĘ CUKROWĄ! Szkoda że fajerwerków nie sprzedawali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: w życiu nie jadłem "pańskiej skórki" ( ͡° ʖ̯ ͡°) A najgorsze jest to, że bardzo wielu ludzi korzysta z tych straganów, więc skoro popyt jest to z roku na rok będzie tego coraz więcej. Dojdzie do tego, że część ludzi przestanie odwiedzać cmentarze 1.11
  • Odpowiedz